7.016 gösterim
1,02 viral puan

Konuşanlar’ın Yeni Sezonuna Damga Vuran Olay

melihates1245 18.09.2023 saat 09:30
  1. Hasan Can Kaya’nın hayata geçirdiği ve sunduğu interaktif talk show programı Konuşanlar yeni sezonun ilk bölümü ile izleyenlerine merhaba dedi.

Yeni bölüm o kadar eğlenceli ve komikti ki uzun bir aranın ardından izleyenlere yetmedi. Yeni bölümde birbirinden farklı konuklar ve olaylar karşısında Hasan Can’da gelen şutları hiç sektirmenden gole çevirdi.
  2. Birbirinden farklı konuklar desekte aslında yeni sezonun ilk bölümüne damga vuran olay seyircilerin bir kısmının aynı işi yapıyor olmasıydı. Salonda sayıları giderek artan anaokul ve okul öncesi öğretmenler vardı. Bunların ortak özellikleri ise eşlerinden boşanmış olmalarıydı.
  3. Bu öğretmenlerden birinin Konuşanlar izlemesi eşini rahatsız etmiş ve Exxen üyeliğini iptal etmiş zaten evde iki yabancı gibi takıldıklarını söyleyen öğretmen bunun son damla olduğunu ve boşandıktan sonra ilk bilet alıp Konuşanlar’a geleceğini söylemiş de dediğini de yapmış. Sadece konuşanlara gelmekle kalmadı aynı zamanda sahneye çıkarak bölümün şampiyona oldu.

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 6.909 gösterim
  • Toplam Direkt: 106 gösterim
  • Viral Puan: 1,02