• 300 FETÖCÜ ELEMANI TÜRK HAVA YOLLARI TEKNİĞE KİM YERLEŞTİRDİ ?

  Türk havayolları teknik genel müdür İş alımların'da çok büyük skandallara ve usulsüzlüklere imza attı!
  Kendi çevresin'den bu zamana kadar tespit edilen 300 fetöcü elamanı sessiz sedasız Türk hava yolları tekniğe yerleştirdi bir o kadarını da Türk Hava yolları'nın diğer bölümlerine yerleştirdi.
  Ayriyeten Onur Air genel müdürlük yaptığı sürede alımların'da aynı skandallara imza atmış ve bu sebepten dolayı Onur Air'den çıkarılmıştı!
  sonra ne olmuşsa Türk havayolları tekniğe birileri tarafından teknik genel müdür yapılmıştır. Bizler şunu soruyoruz bu şahsı Türk hava yolları tekniğe genel müdür olarak kimler almıştır? Bunun araştırılması bizlerin en büyük arzusudur.
  Türk Hava yolları gibi güzi'de bir kuruluşu bu hallere sokanlar'dan bunun hesabının sorulması gerekiyor.
  Bu yerleştirmiş olduğu kişilerin bir çoğu uçak teknisyeni mühendisler ve havalimanı içerisinde çalışanlar'dan oluşuyor. Türk havayolları tekniği ve Türk Hava yolları'nı bekleyen tehlikenin farkında mısınız! uçakların son zamanlarda havada yaşamış oldukları sıkıntıların sebepleri Bunlar olabilir mi?
  Eğer bu yaşanan hadiseler doğru bir şekilde araştırılmazsa ve bunlara doğru önlemler alınmazsa
  Türk havayolları'nı ileri'de çok büyük sıkıntılar beklediğini de söylememiz kaçınılmaz olur..

  Bir kurumu babasının malı gibi kullanan Bu kişiler hakkında yasal işlemlerin başlatılması gerekiyor ve bu güzide kurumumuz bizlere Atamız'dan armağandır.
  Burayı sonuna kadar savunacağımızı herkes bilsin burayı bir aile kurumu haline getirenler'den mahkeme karşısında hesabını soracağız. Bu yaşanan olayların arkasın'da ivedilikle duracağımızı herkesin bilmesini istiyoruz!!
  Türk Hava yolları hiç kimsenin malı değildir orası devletimizin malıdır.Edit24.06.2019 21:24 Airport

 • Edit24.06.2019 19:53 Airport

 • Edit24.06.2019 16:19 Airport

 • Süresiz Nafakanın Haksız Ayrımcılık Olduğunu Gösteren 15 Sebep

  Süresiz nafaka haksızlıktır. 1 günlük evliliğe yıllar boyu para.Edit17.06.2019 17:01 EnisBerkay

 • Kızılay'a Kayyum Atanmasıyla İlgili Bilinmesi Gereken 5 Gerçek

  Bazı gazete ve haber siteleri olayı çok yanlış yönden ele alarak algı operasyonu oluşturmaya çalışsa da işin aslı çok daha farklı.Edit13.12.2018 15:27 SelimCan

 • Türkiye'de Tutuklu 2 Yunan Askerinin Son Durumu

  TUTUKLAMA KARARI ÇIKMIŞTI
  54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı sınır askerlerince gözaltına alınan 2 Yunan askeri, jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

  Edirne 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi her 30 günde bir olan tutukluluk değerlendirme duruşmasını yaptı.Edit17.07.2018 22:22 ankarahaberleri

 • ADANALI HACKER'E 1 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT DAVASI

  DAVAEdit09.01.2018 23:54 admin951

 • Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç İle Alakalı Ahlaksızca ve Mesnetsiz İddialar

  Flash Haber adlı ne idüğü belirsiz söz haber platformu insanlara asılsız bilgilerle ve iftirayla dolu SMSler gönderdi. SMS'e Ali Kılıç ve Maltepe halkından büyük tepki geldi.Edit06.01.2018 11:52 VeliEray