• Uçakta Koronavirüse Yakalanma Şansınız Daha Düşük!

  Edit26.10.2020 10:44 nursultansaydan

 • Güven İçinde Seyahat Edin!

  Edit28.09.2020 14:11 yesimmutlu

 • Seyahatlerinizi Gönül Rahatlığı ile Planlayın!

  Edit10.09.2020 15:20 MerakliYazar

 • 17 Maddede Zenginlerin Hayatlarının Hiç de Sanıldığı Kadar Kolay Olmadığının İspatı

  Zenginlerin hayatlarında da zorluklar var. İnsanlar zenginleri hep rahat ve mutlu sanıyor. Ancak, buzdağının görünmeyen yüzünde keder verici şeyler oluyor.Edit10.03.2020 13:33 MineAkil

 • Elementlerin Prensi Alüminyum ve Bilinmesi Gereken 9 Büyük Faydası

  Aslında hayatımızın birçok alanında gizli kahraman görevinde olan Alüminyumun nerelerde kullanıldığı ve nelere fayda sağladığı sizi çok şaşırtacak.Edit30.01.2020 12:58 VeliEray

 • Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz 6 Hobi Önerisi

  Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, stresinizi alacak bir uğraş arıyorsanız sizin için derlediğimiz 6 hobi önerisine göz atabilirsiniz.Edit20.08.2019 14:52 yesimmutlu

 • Yaz Akşamı İzleyebileceğiniz En Güzel Film Önerileri

  Edit18.07.2019 14:41 MerakliYazar

 • 300 FETÖCÜ ELEMANI TÜRK HAVA YOLLARI TEKNİĞE KİM YERLEŞTİRDİ ?

  Türk havayolları teknik genel müdür İş alımların'da çok büyük skandallara ve usulsüzlüklere imza attı!
  Kendi çevresin'den bu zamana kadar tespit edilen 300 fetöcü elamanı sessiz sedasız Türk hava yolları tekniğe yerleştirdi bir o kadarını da Türk Hava yolları'nın diğer bölümlerine yerleştirdi.
  Ayriyeten Onur Air genel müdürlük yaptığı sürede alımların'da aynı skandallara imza atmış ve bu sebepten dolayı Onur Air'den çıkarılmıştı!
  sonra ne olmuşsa Türk havayolları tekniğe birileri tarafından teknik genel müdür yapılmıştır. Bizler şunu soruyoruz bu şahsı Türk hava yolları tekniğe genel müdür olarak kimler almıştır? Bunun araştırılması bizlerin en büyük arzusudur.
  Türk Hava yolları gibi güzi'de bir kuruluşu bu hallere sokanlar'dan bunun hesabının sorulması gerekiyor.
  Bu yerleştirmiş olduğu kişilerin bir çoğu uçak teknisyeni mühendisler ve havalimanı içerisinde çalışanlar'dan oluşuyor. Türk havayolları tekniği ve Türk Hava yolları'nı bekleyen tehlikenin farkında mısınız! uçakların son zamanlarda havada yaşamış oldukları sıkıntıların sebepleri Bunlar olabilir mi?
  Eğer bu yaşanan hadiseler doğru bir şekilde araştırılmazsa ve bunlara doğru önlemler alınmazsa
  Türk havayolları'nı ileri'de çok büyük sıkıntılar beklediğini de söylememiz kaçınılmaz olur..

  Bir kurumu babasının malı gibi kullanan Bu kişiler hakkında yasal işlemlerin başlatılması gerekiyor ve bu güzide kurumumuz bizlere Atamız'dan armağandır.
  Burayı sonuna kadar savunacağımızı herkes bilsin burayı bir aile kurumu haline getirenler'den mahkeme karşısında hesabını soracağız. Bu yaşanan olayların arkasın'da ivedilikle duracağımızı herkesin bilmesini istiyoruz!!
  Türk Hava yolları hiç kimsenin malı değildir orası devletimizin malıdır.Edit24.06.2019 21:24 Airport

 • Edit24.06.2019 19:53 Airport

 • Edit24.06.2019 16:19 Airport

 • ABD’li ortak Türk Hava yolları teknikle çalışmalarını durdurdu!!

  THY’de kriz: İstanbul’daki tüm çalışma durduruldu!

  Türk Hava Yolları’nın yüzde 100 iştiraki Turkish Technic ile ABD’li ortağı Pratt & Whitney arasındaki ipler kopma noktasına geldi. Amerikalı ortak üretim kalitesini gerekçe göstererek İstanbul’daki tüm ekibinin çalışmasını durdurdu.
  Türk Hava Yolları ile motor bakım merkezi kuran ABD’li Pratt & Whitney Türkiye’deki ekibinin çalışmalarını flaş bir şekilde durdurma kararı aldı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyet gösteren Turkish Engine Center’da (TEC – Türk Motor Merkezi) iki ortak arasında ipler gerildi. Bir süredir ABD’li ortağın TEC’deki kalite güvencesinden memnun olmadığı ve defalarca bu konuda uyarılarda bulunmasına rağmen önlem alınmaması üzerine Pratt & Whitney resti çekti.

  Airport Haber’de yer alan bilgilere göre, yaşanan gelişmeler üzerine ABD’li tüm personelin Türkiye’deki çalışmaları durdurdu.

  10 YILLIK BİR ORTAKLIK
  Türk Motor Merkezi; Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve dünyanın önde gelen uçak motoru üreticilerinden Pratt&Whitney’in ortak girişimi ile 2009 yılında kurulmuştu.

  Faaliyetlerine 2010 yılının Ocak ayında başlayan TEC, yıllık 300 motor bakım kapasitei ve 200’den fazla personeli ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki merkezde hizmet veriyor.

  Yaşanan gelişmeler nedeniyle 10 yıllık ortaklığın sona erip ermeyeceği ise sektörde merak konusu oldu.Edit24.06.2019 15:30 Airport