3.390 gösterim
48,43 viral puan

Denizlispor’da Malikov, Antalya maçı kadrosundan çıkarıldı!

Denizlispor’da, aldığı izinden 2 gün geç dönen Azeri oyuncu Antalya maçı kadrosundan çıkarıldı. !
ihabotihabot 21.11.2014 saat 12:25
 1. PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da, Antalyaspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Hafta boyuncu günde çift idmanla maça hazırlanan yeşil-siyahlılarda önemli bir gelişme yaşandı. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle Azerbaycan’a giden Rail Malikov, bu ülkeden 2 gün geç döndü. İzin almadan geç döndüğü gerekçesiyle Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, bu oyuncuyu Antalyaspor maçı kadrosundan çıkararak A2 takımla çalışmasını istedi.

  Azeri oyuncuya ayrıca 5 bin TL de para cezası uygulandı. Takımda disiplini sağlamak zorunda olduklarını belirten Teknik Direktör Bizati, "Verdiğimiz izni aşarak takıma geç katılarak disiplini bozmak güzel davranışlar değil. Disiplin konusunda çok hassasım. Bu yüzden de Malikov’u kadrodan çıkardım. Artık A2 takımla çalışacak. Daha sonraki süreçte konuyla ilgili kesin kararı vereceğiz" dedi.

  Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu ise bu konuda Bizati’yi tam yetkili olarak görevlendirdiklerini ve Malikov konusunda verdiği karara herkesin saygı duyması gerektiğini söyledi.
  Öte yandan çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Denizlispor’un yarın Antalya’ya gideceği öğrenildi. Denizlispor’un Antalyaspor maçına şu ilk 11’le çıkması bekleniyor:
  "İsmail, Hakan, Mehmet Cansın, Ömer Alp, Gökhan, Erçağ, Veli, Bülent, Emrah Yordanov, Genkov."

  EMRAH VAROL
  DENİZLİ
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 70 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.303 gösterim
 • Viral Puan: 48,43