Şuku
36.759 gösterim
1,70 viral puan

İnsana Böyle Bir Keyif Yok Dedirten, Basit Ama Keyif Verici 16 An

Bazen küçük şeylerden de mutlu olmak lazım. Zaten, birçoğumuzu mutlu edebilecek basit ama güzel şeyler oluyor hayatımızda. Hem de bir sürü. İşte onlardan sadece bazıları.
jakumetsu 28.06.2017 saat 14:15
 1. 1. Pencereden Yağmurun Yağmasını İzlemek  Sıcak çayını ya da kahveni yaptıysan, elinde de güzel bir kitap varsa tadından yenmez.
 2. 2. "Çalışmadım" Diye Kara Kara Düşünürken Sınavın Ertlendiğini Öğrenmek  Tüm stresini, derdini bir anda alır gider bu durum. Hele bir de yeteri kadar çalışmadıysan alabileceğin en büyük ödüldür.
 3. 3. Bir Süredir Giymediğin Pantolonun Cebinde 10 Lira Bulmak  Sayısal'dan büyük ikramiyeyi tuttursan asla aynı tadı veremez insana O kadar mutlu eder adamı.
 4. 4. Halı Saha Maçında Rövaşata İle Gol Atmak  Bir de maçı kızlar da izliyorsa karizmana karizma katmışsın demektir.
 5. 5. Tam O Anda Aklınızdan Geçen Kişi Tarafından Mesaj Almak  "O da beni seviyor" moduna girmenizi sağlar bir anda. Mesajın içeriği önemli değildir.
 6. 6. Uzun Zamandır Arayıp Bulamadığın Bir Şeyi Hiç Beklemediğin Bir Anda Bulmak  Bir anda karşına çıkar. ucuz bir küpedir, gitarının penasıdır, çok sevdiğin tokandır. Hiç fark etmez.
 7. 7. Erkenden Uyanıp İşe ya da Okula Gitmeye Hazırlanırken O Günün Cumartesi Olduğunun Farkına Varmak  Hemen yatağına geri dönüp öyle bir tatlı uyursun ki..
 8. 8. Eşyaların Kutularından Çıkan Balonlu ambalaj Naylonlarını Patlatmak

  İnsan o baloncukları patlattıkça haz duyar resmen. Bittiğinde ise hafiften bir hüzün çöker.
 9. 9. Sosyal Medyada Birilerine Çok Fena Ayar Vermek

  Tam yerinde saçmasapan konuşan insanlara verilebilecek en iyi cevabı vermek İnsana kendisini çok iyi ve zeki hissettirir.
 10. 10. Aşırı Kaşınan Bir Yeri Çılgınlar Gibi Kaşımak

  )

  Kaşıntı giderildikçe insanın vücudu rahatlayıp ferahlar. Nice masajlar yerini tutamaz bile asla bu durumun.
 11. 11. Meyveyi Ağacın Dalından Koparıp Yemek

  O meyvenin karşı koyulmaz lezzeti insana büyük bir haz verir.
 12. 12. Radyoda Bir Anda En Sevdiğin Şarkının Çalması  Otobüstesindir ya da arabanda. Tam o anda en sevdiğin şarkıyı duyarsın. Mutlu olursun.
 13. 13. Depresif Anlarda Güzel Bir Şeyler Atıştırmak  Tabii ağır bir şeyler yemek yerine Krispi gibi çıtır çıtır bir kraker daha çok görür.
 14. 14. Yağmur Sonrası O Muhteşem Toprak Kokusunu Ciğerlerine Çekmek  Ne güzel ne hoş bir kokudur o. En pahalı Fransız parfümleri yanından bile geçemez.
 15. 15. Akşam Eve Geldiğinde Annenin En Sevdiğin Yemeği Yaptığını Görmek

  Anne yemeğinin yoğun lezzeti, incecik hamurla açtığı o börekler gibisi yoktur.
 16. 16. Platonik Takıldığınız Kişinin Size Karşı Boş Olmadığını Öğrenmek  Sevginin karşılık bulmasından daha güzel bir şey var mıdır ki dünyada?
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 35 gösterim
 • Twitter: 53 gösterim

 • Toplam Viral: 285 gösterim
 • Toplam Seed: 21.667 gösterim
 • Toplam Direkt: 14.807 gösterim
 • Viral Puan: 1,70