24.273 gösterim
2,02 viral puan

League Of Legends Türkiye'de karşınıza çıkan tipler

Lol oynarken karşınıza çıkabilicek tipler bunlardır.İstisnalar vardır ama geneli böyledir.
ggeasy 13.10.2015 saat 14:27
 1. 1. Pro oyuncular (Elmas-Şampiyonluk arası)

  Gerçekten iyi oynarlar flame yapmazlar.Nereyi istiyorlarsa bırakın %90 taşırlar. Mümkünse mid veya adc oynatın çünkü taşıma potansiyeli yüksektir.
 2. 2. Ormancı Tayfası (Bronzda görülmesi imkansızdır diğer her kümede rastlanır)

  Bunların 2 türü vardır.
  1-Ormancı rolünü sizin takımınızın ormandaki yaratıklara karşı savaşı sanarlar ormandan pek çıkmazlar.Gank nedir bilmezler.Atarlarsada %40 killi çalarlar %60 kendileri ölürler.(Mavi veya Kırmızı salmazlar) WW-Rengar-Xin oynarlar,bazıları lee de alır ama beceremezler(inseci meyve sananı bile vardır)
  2-Ormancı lafını hak eden adam gibi adamlar 2.lvlde dahi gank atabilirler.Kill çalmazlar en kötü oyuncuya bile oyun taşıtabilirler.Gerektiğinde adcsini korur.Gerektiğinde rakip adcyi çıkartırlar.Kırmızı ve maviyi mutlaka salarlar.%90I Lee sin oynar,diğer ormancılarıda gayet iyi oynarlar ama leede bir başkadırlar.İnsec yapmayı bilirler.
 3. 3. Bireyselde iyi olsada takım olarak oynayamıyanlar (Gümüş-Altın arası)

  Dikkatli olunması gereklidir size koridoru zehir edebilecek yetenekleri vardır.Kill salmak nedir bilmezler.5vs1 Taşıyanıda vardır tüm killeri toplayıp taşıyamıyanıda.Genellikle Zed-yasuo-vayne-rengar oynarlar istedikleri bırakılmazsa feedleyebilirler.
 4. 4. Solo Sal kardeşciler (Bronz-elmas arası)

  2.Çeşiti vardır1.Yeni bi hero almış veya metaya uymaya çalışan beceriksizler top isteme sebepleri 1vs1 oyun olması dikkatli olursanız gank yemenin imkansız olduğu koridordur.Genellikle dövüşcü ve tank şampiyonlar oynanır.Tank oynamak basittir genel olarak bronz ile gümüş arası topta tank oynar (garen-darius) vazgeçilmezleridir.Öncelikle Top demez solo derler solo salınmaz ise feedlerler.
  2.Top lane kingleridir.Riven Lee sin oynarlar karşılarında oynamak imkansızdır.Hem minyon alıp hemde sizi kanser edicek yetenekleri vardır.Dikkatli olunmalı kasılırlarsa ciddi sorunlar yaratırlar.
 5. 5. Adc main kardeş sal (Küme ayrımı yoktur)

  Her kümede olurlar çoğu yalan söyler adc mainleri değildir tfde en önden gidip rakip suikastci tarafından parçalanıp takımı suçlarlar.Farm yapmayı cidden bilmezler.Destek olan oyuncuya çok küfür ederler oyun başında susturmak iyi bir tercihdir.(Jinx-Graves oynarlar)
  Mükemmel adclerde vardır.Kite nin kitabını yazmışlardır.Eğer yakalama skiliniz yoksa hiç uğraşmayın sizi yok ederler.Farm kaçırmazlar.Tfde siz onları değil attığı pentaları görürsünüz.
 6. 6. Babacan tipler (Her kümede olmasını istiyoruz)

  Bu oyuncuyla oyun oynamak bir zevkdir.Asla flame yapmaz.Kimseyi suçlamazlar.ı destek rolünü alırlar.Braum thresh onların için favoridir.Yanındaki adc iyise yüksek ihtimal ile kazanırsınız.Oyun sonu honor vermeyi unutmayın.Lol trye bu tür oyuncular lasımdır.''Fakat çoğu bir başka insanın desteği olmayı gururuna yediremez ve feedler.''
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 124 gösterim
 • Twitter: 8 gösterim

 • Toplam Viral: 406 gösterim
 • Toplam Seed: 12.010 gösterim
 • Toplam Direkt: 11.857 gösterim
 • Viral Puan: 2,02