21.541 gösterim
2,32 viral puan

Spor Salonunda Karşılaşabilenecek 14 İnsan Tipi

Gittiğiniz spor salonunun konumu ve ücretine göre farklılık gösterebilir.Amaç insanları aşağılamak değil,MİZAHTIR !!! (Kimse süper değil,ben de !) Keyifli okumalar dilerim.
Aydın RecepASLAN 19.02.2016 saat 23:38
 1. 1. Sıska ama Özgüvenli

  Bu arkadaşlar 2 aylık bir diyetle 2 tane karın kası çıkarmış 30 cm olmayan kollarında ki kemikten bozma pazılarını göstermekle bir yere gelmeye çalışan arkadaşlarımızdır.Esrarengiz tavırlara girmeleri ve genelde kimseyle konuşmamaları başlıca özellikleridir.
 2. 2. Yaptığını Abartan Arkadaş

  Baba bugün göğüse giriyoruz' 'Arka kola bir el atsana' 'Bacak bastım,öldüm öldüm' gibi replikleri çokça duyarsınız.Dışarıdan bakınca 'Ulan bu adam bu kadar çalışıyor mu acaba' diye sorguya düşersiniz ve aslında acı bir gerçektir ki arkadaşımızın vücudu sandığı kadar güzel değildir,heveslerini kırmayıp 'He,he' diye geçiştirilmesi önerilir.
 3. 3. Veteranlar

  Yaşı kemale ermiş abi,ablalarımızın oluşturduğu ve malesef verimli olamayan gruptur.Spordan çok sohbete gelmiş,3 4 ayda formlarında hiç bir değişiklik olmayan bu abi,ablalarımızın amacı bir kaç insan görmekten kendini iyi hissetmekten fazla bir şey değildir.Spor salonunda yanlarından geçerken 'Kolay Gelsin' demeniz bile onları mutlu edebilir.
 4. 4. Şişman

  (Tepki gelecek biliyorum,en üstü okuyun) Arkadaşlarımız kardiyo bölümlerinde sürünürler,çünkü hocanın verdiği diyet listesine uymazlar formlarında çok ufak bir değişiklik olursa zil takıp oynarlar.Spor salonunda ellerinden düşürmedikleri telefonla gezerler ve asıl amaçları kendisine ve çevresine söylediği Kilo vermek istiyorum,vereceğim' yalanına inanmaktır.Bu kategorideyseniz lütfen kendinize yalan söylemekten vazgeçin ve çalışmaya başlayın.
 5. 5. Eski Türkiye Şampiyonu

  Buna saatlerce gülebilirim.Soyunma odasında gördüğünüzde hafiften göbekli (Bulk'tan falan değil bildiğimiz kalıcı göbek) kaslarında sarkma olan ve nahoş bir görüntüsü olmasına rağmen bununla övünen abilerimizdir.Sorduğunuz da 'Ah ulan şu eski formum olsaydı' gibi fix bir muhabbetin içinde buluverirsiniz kendinizi(Gerçekten olanlar var aman ha onlar üstlerine alınmasın ama malesef diyenlerin yüzde 70'i yalan söylüyor)
 6. 6. Tırrek

  Bu arkadaşlarımız mahallede oturup kola çekirdek yaparken birden bire içlerinden birinin 'Ula olum gelin spora gidek' flaşıyla salona topluca gelen arkadaşlarımızdır.Apaçi saçları ve altlarında parlayan adidas eşofmanları en belirgin özellikleri olup genelde 1 numarada yazdığım 'Sıska ama özgüvenli' grubuna girerler.
 7. 7. İnstagram Müdavimi

  Abicim bir insan spor salonunda geçirdiği 1 saatin 50 dk sı shop mu yapar ? Tamam çoğu insan gibi sende spor salonuna gidiyorsun,peygamber değilsin ya da yeni bir icat yapmadın lütfen anla bunu.
 8. 8. Fazla Sesli

  Salonda duyduğunuz savaş çığlığına benzer ses bu arkadaşlardan gelmektedir.Antrenman anında zorlandığı fazlasıyla gereksiz bir şekilde belli eden bu arkadaşlarımız sesleri bazen savaş çığlığının ötesine geçip 'Aaahhhhh' 'Vuhhhh' (Ne yapıyorsun lan sen makineyle aşk mı yaşıyorsun ? ) gibi değişik yorumlanabilecek sesleri bile çıkartabilir.Elinizin tersiyle ağzına vurmak hem farz hem sünnettir.
 9. 9. Steroid Adam

  Birader ilaç mümessili misin ? Diye sormak istediğimiz arkadaş grubumuzdur.Kullanmadığı,denemediği şey kalmayan bu arkadaşlarımız için genelde 'İlacın dibini görmüş' tabiri kullanır ve malesef 40 ını görebileni çok azdır.
 10. 10. Güzel Kız

  Fiziği düzgün diye neredeyse giyinmeyi unutmuş bu arkadaşlarımızı görünce diğerleri dikkati çekmek için adeta yarışır.Fazla sesli olan arkadaşımız daha çok bağırmaya,sıska ve tırrek olanlar fotoğraf ve video çekmeye başlar ve tabi ki bu giyinmeyi unutan arkadaşlarımız kendilerine yüz vermez genelde tercihleri arabası ve kalın cüzdanı olan kendinden yaşça büyük kel ve göbekli adamlardır.
 11. 11. İşgalci

  Mübarek set arasında da olsa bir kalk dimi bir dolaş salonu yok sanki bir daha asla göremeyecek kuala gibi alete yapışıp bırakmazlar.'Dostum sırayla yapalım mı ?' sorunuza bundan hoşlanmadığını belli edercesine yavaş yavaş kalkıp sizi zan altında bırakırlar sizde 'Ulan bari hızlı hızlı yapayım' diyerek o alette çalışan kas grubunuzun verimini tam olarak alamazsınız.Bu arkadaşların çalıştığı aletlerde çalışmayıp gerekirse sıranızı kaydırmanız şiddetle tavsiye edilir !
 12. 12. Çok Soru Soran

  'Steroid kullanıyor musun abi ?' 'Kaç yıldır yapıyorsun abi?' 'Kaç aya senin gibi olurum abi?' 'Protein tozu zararlı mı abi?' 'Protein tozu alayım mı abi?' 'Bunda kaç kg basıyorsun abi?' Abi abi abi aaaabiiii!!! gibi sorularıyla insanları bunaltan genç arkadaşlarımızın oluşturduğu gruptur her ne kadar heveslerini kırmak istemesem de bu kadar soru sormalarının en sonunda 'Lan oğlum azcık sus motorun soğusun' tepkisini çekmesinden korkuyorum.
 13. 13. Antrenörlerin Kankası

  Hem antrenör hem de yardımcı antrenörlerle iyi geçinen bu abilerimiz sporlarını 20 25 dk gibi bir süreyle bitirip soluğu antrenörün yanında alabilir hatta ve hatta set aralarında dahi gelip antrenöre laf atabilir.Bu rahatlık onları devamsızlık konusunda istedikleri kadar serbest bırakmakla birlikte antrenörlerin özel ilgisine de mazhar olurlar.
 14. 14. Çok Bilmiş

  'Hocam o hareketi yanlış yapıyorsun' 'Dirseklerini kırma' 'O sana fazla ağır (Yanınıza gelerek kiloyu değiştirip) birde bunda dene' 'Bırakırken nefes ver' diye sürekli talimat veren ve genelde eski bodycilerden olan bu abilerimize bir çift lafım var;Eyvallah iyi niyetlisin de bu kadar abartma be reis bırak antrenörler ne güne duruyor
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 12 gösterim
 • Twitter: 35 gösterim

 • Toplam Viral: 290 gösterim
 • Toplam Seed: 9.286 gösterim
 • Toplam Direkt: 11.965 gösterim
 • Viral Puan: 2,32