34.316 gösterim
14,87 viral puan

Hayvanlarla İlişki Yaşayan İnsanlar

Genellikle hayvanlar ve insanlar dost olarak bilinir.Hayvanlarla cinsel ilişkiye girilmesi ülkemizde pek rastlanılan bir durum değildir.Lakin diğer ülkelerde hayvanlarla cinsel işikiye giren hatta evlenen insalar mevcuttur.
RecepZayin 12.02.2017 saat 19:13
 1. 1. Charles Tombe

  2006 yılında Sudan'lı Charles bir keçi ile ilişki halinde yakalandı.Sudan Mahkemelerine göre kişinin ceza alması için keçi sahibinin şikayet etmesi gerekmektedir.Keçinin sahibi ise Charles'ın keçi ile evlenip para cezası ödemesi şartıyla şikayet etmeyeceğini belirtmiştir.Bunun üzerine Charles keçi ile evlenmek zorunda kalmıştır.
 2. 2. Mark Matthews

  Bu adam 1992 yılında kendine eş olarak biraz farklı bir seçim yaptı.Küçüklükten beri yetiştirdiği midillisi ile evlenmek istiyordu ve istediği de oldu.Bu vaka ülkede büyük bir şok yarattı ve bazı televizyon programlarına beraber çıktılar.
 3. 3. Miranda Johns

  Miranda evinde köpeklerle ilişkiye girmektedir.Miranda'nın eski eşi polise giderek Miranda'nın hayvanlarla ilişkiye girdiğini ihbar etti ve bunu videolarla kanıtladı.Hemen akabinde polisler Miranda Johns'u gözaltına aldı ve Miranda'nın iki köpekle ilişkiye girdiği kanıtlandı.Bu yaptığının cezası olarak 4000 $ para cezasına çarptırıldıktan sonra serbest bırakıldı.
 4. 4. Joseph Guiso

  Avusturalyalı bu zat köpeğiyle evlenmek istiyordu.Joseph bunu beraber bir düğüne denk gelmeleri sonucu bu karara vardığını söylüyor.Avusturalya'da kanunen geçersiz olan bu olaya rağmen Joseph gerçekçi bir düğün ile evlenmiştir.
 5. 5. Uew Mitscherlich

  Uew 15 yaşındaki kedisinin hasta olduğunu ve çok fazla yaşayamayacğını öğrendiğinde son fırsatını değerlendirmek istedi ve kedisiyle evlenmeye karar verdi.Yapılan törenle Uew kedisiyle resmi olarak evlendi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 10 gösterim
 • Twitter: 29 gösterim

 • Toplam Viral: 4.764 gösterim
 • Toplam Seed: 2.308 gösterim
 • Toplam Direkt: 27.244 gösterim
 • Viral Puan: 14,87