1.893 gösterim
7,73 viral puan

Yapmak İsteyip de Bir Türlü Yapamamadığımız Şeyler

Hayatta hep yapmayı istediğimiz ama bir türlü yapamadığımız şeyler vardır. Bunlar neler gelin bir göz atalım.
MerakliYazar 27.02.2019 saat 14:06
 1. 1. Yurt Dışı Seyahatine Çıkmak

  Hep aklımızın bir köşesinde vardır. Bir Gün yurt dışı seyahati yapmak farklı kültürler görmek, yeni insanlarla tanışmak. Ama bu dileğimizi gerçekleştirmemiz zaman alır. İş yoğunluğumuzdan yada maddi durumlardan ötürü ertelemek durumunda kalabiliriz. Daha fazla ertelememek için her ay bellli bir miktar paramızı kenara koyarak bu süreci hızlandırabiliriz.
 2. 2. Arabamızı Yenilemek

  Artık vakti geldi daha üst modelini almalıyım dediğimiz arabamızı yenilemek için fırsat kollar dururuz. Sürekli piyasaları takip ederiz. Doğru zamanı kollarız ama ne hikmetse bizde bir çekingenlik olur. Acaba taksitleri ödeyebilecek miyim. Bu gibi durumlarda garantici olmamız normaldir ama birazda cesaretli davranmalıyız. Bir şeyler elde etmek istiyorsak riskleri göze almalıyız.
 3. 3. Master Hayalimizi Gerçekleştirmek

  Lisansdan mezun olunca master yapmak isteriz ama bir yandanda sektöre atılmışızdır. Hem master hem de sürecinin bizi zorlayacağını düşünerek mastera bir türlü başlayamayız. Öncelikle yapmamız gereken yoğun olacağım düşüncesinden kurtulmak ve mastera başlamak için ilk adımızı atmak. Başlamak bitirmenin yarısı olduğuna göre bu süreç akıp gidecektir. Bir bakmışız ki master bitmiş.
 4. 4. Ticarete Atılmak İçin Bir Fikrimiz Vardır Ama Cesaret Edemiyorsak

  Ticaret hayatına atılmak için güzel bir fikrimiz vardır. Ancak bu süreçte maddi olarak arkamızda bir destek bekleriz. Kobi'yle başlayıp fikrimizi büyütmek isteriz. Ne var ki cesaret edemeyiz takıldığımızda kim bize destek olacak deriz. Kobi’lere finansal destek sağlayan Halkbank gibi bankaların Kobi’lere özel çıkardığı paraf Kobi ile fikrinizi hayata geçirebilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim
 • Twitter: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 245 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.631 gösterim
 • Viral Puan: 7,73