2.225 gösterim
16,86 viral puan

Pop Sanatçılarının En Sevilen Şarkıları

Pop şarkılar hayatımızın her anında olan şarkılardır. Popülerliği yıllar geçsede devam ediyor. Gelin hep beraber bu sanatçılara ve şarkılara bakalım…
ebrumutluay 31.07.2019 saat 11:05
 1. Ferhat Göçer

  Ferhat Göçer Doktorluktan sanatçılığa geçen bir isim bizlere Cennet, Kızım, Yanına Kalmaz, Yastayım, Yıllarım Gitti, Sen Elimden Tut gibi birçok sevilen şarkıyı kazandırdı.
 2. MFÖ

  MFÖ grubu dediğimiz de aklımıza ilk gelen şarkısı Sarı Laleler oluyor. Sonrasın da Ele Güne Karşı, Hep Yaşın 19, Güllerin İçinden gibi dillerden dillere dolaşan şarkıları yaptılar.
 3. Demet Akalın

  Eski manken olan Demet Akalın yaz aylarına damga vuran şarkılar yapan sanatçılarımızdandır. Rekor, Çanta, Pırlanta, Sabıkalı, Toz Pembe, Tatil bu şarkılarla yaz aylarımız renklendi.
 4. Mustafa Sandal

  Sanatçı ve söz yazarı olan Mustafa Sandal hem yazıp hem söyleyen sanatçılarımızdan biridir. Onun Arabası Var, Aşka Yürek Gerek, Aya Benzer, İsyankar, Pazara Kadar Değil Mezara Kadar, Şıkır Şıkır gibi şarkıları seslendirmiştir.
 5. Nil Karaibrahimgil

  “ÖzgürKız” olarak tanıdığımız Nil Karaibrahimgil Hadi İnşallah, Bütün Kızlar Toplandık, Seviyorum Sevmiyorum, Bu Mudur, Burası İstanbul en sevilen şarkıları arasındadır. Bütün bu şarkıcıların şarkılarını canlı olarak dinlemek için “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliğinde Harbiye konserlerine bilet alabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 41 gösterim
 • Toplam Seed: 132 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.052 gösterim
 • Viral Puan: 16,86