3.385 gösterim
21,70 viral puan

Adrenalin Patlaması Yaşatacak En Popüler 5 Ekstrem Spor

Daha önce hissetmediğiniz duyguları hissetmenin ve adrenalin patlaması yaşamanın en iyi yollarından biri şüphesiz ekstrem sporları deneyimlemek. Eşsiz doğası ile ülkemiz de neredeyse tüm ekstrem sporlar için en uygun rotalardan biri. İşte ülkemizde deneyimleyebileceğiniz en yaygın ekstrem sporlar:
MerakliYazar 29.06.2020 saat 14:00
 1. 1. Yamaç Paraşütü

  Adrenalini en üst seviyede hissetmek istiyorum diyorsanız yamaç paraşütü tam da size göre. Eğitmen pilotlar eşliğinde yapabileceğiniz yamaç paraşütü için ülkemizdeki en meşhur yerlerin başında ise Fethiye Ölüdeniz geliyor.
 2. 2. Wakeboarding

  Yeni başlayanlar için uygun olan wakeboarding, canlandırıcı bir yüzey su sporudur. İpli wakeboarding, katılımcıyı ve wakeboard'u suyun etrafında gezdiren bir mekanizma tarafından çekilen bir ipin üzerine tutmayı içerir. Çoğu wakeboarding de heyecana katkıda bulunmak için zorlu engeller ve sıçramaları dahil eder.
 3. 3. Tüplü Dalış

  Kolayca erişilebilen popüler bir tatil etkinliği olan tüplü dalış, unutulmaz bir sualtı deneyimi sağlar. Solunum aparatıyle birlikte bize doğal olarak mümkün olandan daha uzun süre daha derine inme ve su altında olma fırsatı verir. Özellikle Kaş’ta dalış yaparak birçok balık türüne ve mükemmel su altı manzarasına şahit olabilirsiniz.
 4. 4. Kaya Tırmanışı

  Fiziksel güç, dayanıklılık ve problem çözme becerisi içeren fantastik bir spor olan kaya tırmanışı, tüm yıl boyunca bir dizi kapalı tırmanma merkezi ve açık tırmanma duvarı ile pratik yapmak mümkündür. Ülkemizde en popüler tırmanış rotaları ise Antalya Geyikbayırı ve Niğde Aladağlar ilçeleri.
 5. 5. Rafting

  Adrenalin tutkunlarının en çok sevdiği sporlardan biri de kuşkusuz rafting. Genellikle nehirlerde yapılan rafting için ülkemizde en çok rağbet gören yerler ise; Artvin Çoruh Nehri, Rize Fırtına Deresi, Antalya Köprüçay ve Muğla Dalaman Çayı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 156 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.217 gösterim
 • Viral Puan: 21,70