328 gösterim
10,93 viral puan

Seks Hayatnızın Kalitesini Arttıracak 10 Besin

Sağlıklı beslenme alışkanlığının cinsel hayata olumlu etkileri fazlasıyla var. Bu yüzden bu nimetlerden faydalanmak ve cinselliği tam anlamıyla yaşamak, yaşatmak gerekir. Bu yiyecekleri mutfağınızdan eksik etmeyin.
İbrahimkeser 09.11.2020 saat 16:49
 1. Çikolata
  Herkesin bildiği gibi hormonların tavan yapmasını sağlayan çikolata, cinsel isteği doruğa çıkarır. Bu yüzden reklamlarda da bu etkisinden çokça bahsedilir. Tabii gerçekten, kaliteli çikolata olması gerekir.

  Et Ürünleri
  Prolaktin gibi bazı hormonlar cinsel isteksizlik yaratır. Bu yüzden o hormonların üretimini azaltmak gerekir. Bu da et tüketerek mümkündür. Özellikle kırmızı et tüketimi cinsel performansına çok büyük katkı sağlar. Vejetaryen bireyler esmer pirinç, lifli yeşil sebzeler tüketebilir.

  Haşlanmış Yumurta
  B6 vitamini vücudun hormon dengesini sağlar. Bu da stresin yok edilmesi demektir. B6 vitamini kaynağı olarak haşlanmış yumurta tercih edebilirsiniz. Bu yüzden spor yapılan dönemde de yumurta bolca tüketilir. Alternatif olarak ıspanak, bezelye, havuç ve buğday da tüketebilirsiniz.

  Balık
  Bu kadar faydalı bir besinin cinselliğe de faydası var tabii ki. Kemikleri, zekayı, kalbi güçlendiren balık seks hayatınızı da güçlendiriyor. Tabii ki yine B6 vitamini kaynağı olmasıyla da ünleniyor.

  Bal
  Balda bulunan minerallerden biri olan boron, östrojenin ve testosteronun yükselmesini sağlar. Bu da cinsel isteği arttırır. Günde bir kaşık hakiki bal mutlaka tüketin.

  Çilek
  Antioksidan kaynağı çilek kan dolaşımını hızlandırdığı için kolay kolay yorgunluk hissetmezsiniz.

  Pekmez
  Kalsiyum ve potasyum patlaması yaratan pekmezin her türü çok faydalı. Tahinle de karıştırıp yiyebilirsiniz.

  Fındık
  Meşhur aganigi naganigi repliğini bilirsiniz. E vitamini içeren fındık sperm üretimine katkıda bulunur. Yoğun lif içeren fındığı bir avuçtan fazla tüketmeyin.

  Kayısı
  İçeriğindeki potasyum ve A vitamini sayesinde cinsel isteği arttıran kayısı da tüketilmesi gereken besinlerden.

  Ginseng
  Ginseng, yumurtalıklara etki ediyor ve ereksiyon sorununa çözüm oluyor.

  Bunların hepsini yiyemem diyorsanız ya da sevmediğiniz şeyler var ise size muhteşem bir önerimiz var. Kyani NitroFx ve Nitro Plus ürünlerinin; noni meyve suyu konsantresi, B1 Vitamini, B3 Vitamini, Çinko, Krom, CoQ10 içeriği sayesinde seks hayatınızın kalitesini arttırmanın daha uygulanabilir ve sağlıklı yolu..

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 30 gösterim
 • Toplam Direkt: 296 gösterim
 • Viral Puan: 10,93