276 gösterim
27,60 viral puan

21. Yüzyılın Parlayan Yıldızı: Doğrudan Satış

vatanayttn 15.01.2021 saat 12:09
 1. Günümüz bilgi ve teknoloji toplumunda; zaman ve mekan fark etmeksizin hatta geleneksel ticarette olduğu gibi yüksek meblağlarda herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymaksızın evinizin salonundan para kazanabileceğiniz bir meslekten bahsetmek hayal değil. 7/24 hizmet verebileceğiniz bir sektörde freelance olarak çalışma fikri sizin kulağınıza da güzel gelmiyor mu? Peki özgürce çalışıp, müşterilerinize 7/24 kaliteli ürünler sunma imkanı verecek olan bu sektör hangisi? Gelin korona günlerinde bir nebze olsun yüreğinize su serpecek sektörlerden Doğrudan Satış’ın detaylarına geçelim..

  Online Sektör Büyüdü Doğrudan Satış Yükselişe Geçti

  Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, insanların genellikle zamanlarını evlerinde geçirmelerine sebep oldu. Dünya ekonomisini derinden sarsan koranavirüs salgınında, bazı meslek grupları ve sektörler ekonomik olarak küçülürken, E-ticaret ve Online Satış sektöründe ise büyüme trendine girdi. Yüz yüze ticaretin minimize edilmesiyle geleneksel ticaretin zayıflaması, E-ticaret ve Online sektörünün ise büyük bir ivme kazandığı son günlerde, ‘Online Dünya’ ve ‘Doğrudan Satış Sektörü’ de yükselişe geçti.

  Doğrudan satışın güvenilir markası ise Kyani. Kyani Amerika merkezli bir şirkettir. 2013 yılı itibarıyla da Türkiye ofisi kurulmuştur. Bu süreç içerinde ürün ve kalitesi nedeniyle büyük başarılara imza atmıştır. Bu işe girmek isteyenler sektörü ve firmaları iyi araştırsın.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 10 gösterim
 • Toplam Direkt: 264 gösterim
 • Viral Puan: 27,60