198 gösterim
28,29 viral puan

Az Sermayeyle Girişimci Olunur Mu?

Günümüzde girişimci olmak pek çok kişinin hayali durumunda. Sizin veya çevrenizdeki insanların bu konu ile ilgili hayata geçmiş ya da geçme aşamasında olan fikirleri mutlaka vardır. Dışarıdan çok çekici gelse de, girişimciliğin de tıpkı her meslekte olduğu gibi, kendi içerisinde pek çok zorluğu bulunuyor.
acarmurat287 15.02.2021 saat 19:01
 1. Aklınıza bir fikir geldi ve araştırmalara başladınız. Yaptığınız bu araştırmalar sonucunda karşınıza başlangıç maliyetleri çıktı. İşte bir girişimin geleceğini belirleyen en kritik nokta burada başlıyor. İşe başlarken yatırmanız gereken para miktarı yani başlangıç sermayesi çoğu girişimin kaderini baştan belirliyor. Başlangıç sermayesini belirleyen birçok faktör vardır. Bu faktörler arasında sektörün günümüzdeki durumu, pazardaki rekabet, tüketici ilgisi, hammadde tedariği, üretim maliyeti, çalışan giderleri… gibi çeşitli başlıklar bulunuyor. Doğal olarak bu durum girişimcilerin gözünü korkutuyor ve atmak istedikleri adımları atamamalarına neden oluyor.
  Yukarıda yazdıklarımız sizin için de zihninizi kurcalayan, düşünmenize sebep olan bir durumsa aklınıza şu soru mutlaka gelmiştir:
  Az sermayeyle girişimci olunur mu?
  Size iyi haberi baştan verelim; Evet. Kyani ile diğer girişimcilik türlerine göre çok daha az başlangıç sermayesine ihtiyaç duyarak girişimci olmanız mümkün. Üstelik bunu yaparken yine yukarıda saydığımız maliyeti artıran faktörleri hayatınızdan komple çıkarabilirsiniz.
  Günümüzde girişimlerin bir kısmı kurulduktan birkaç yıl sonra kapanıyor. Sizler girişimciliğin temel risklerini hayatınızdan çıkararak daha güvenli bir ticari ortamda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yaparken doğrudan satış sektörünün avantajları, bilinen ürünleri satmak ve insanların bildiği bir şirket çatısı altında olmak size değerli artılar katacak. Kyani dünya genelinde milyonlarca insanın girişimci olma hayalini destekliyor ve onlara bu fırsatı sunuyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 7 gösterim
 • Toplam Direkt: 190 gösterim
 • Viral Puan: 28,29