2.187 gösterim
3,68 viral puan

CS:GO'nun Yükselen Yıldızı Bartu mSx tpc kimdir,Hangi Takımda Oynuyor?

Profesyonel Türk CS:GO Oyuncusu bartu mSx tpc kimdir,kaç yaşında,nereli,hangi takımda oynuyor?
sportsnews 01.04.2021 saat 01:52
 1. 1.

  5 Haziran 1998 doğumlu Bartu "mSxtpc" Han, Türk profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur. ESL ve ESEA turnuvalarına mSx tpc Counter Strike 1.6 ile katıldı ve 2015'ten sonra CS: GO'ya geçti. 1.6 Turnuvaya Türk Takımı, TR Amatör Takımı ve Team11 adı altında katıldı. 5 Haziran 1998'de doğdu. Rolü Rifler (Entry Fragger)
 2. 2. bartu mSx tpc Counter Strike Geçmişi

  Bartu mSx tpc, İlköğretimin ilk yıllarında Counter-Strike ile tanışmıştır. video oyunlarına her zaman tutkusu olan genç oyuncunun,Arkadaşı tavsiyesi ile 2012 Yıllarında Counter Strike 1.6'da sözü edilen ESEA,ESL turnuvalarına katılmıştır. bugüne kadar asla Esporda kariyer yapmayı aklının ucundan bile geçirmemiştir.
  Bir endüstri sporunun ne kadar harika hale geldiğini ve isteyenin istediği kadar video oyunları oynamanın mümkün hale geldiğini gördükten sonra, bu hayalin peşinden koşmaya karar vermiştir ve karşılığınıda almaya başlamıştır.
 3. 3. Takım İlişkisi ve Bilgi Alışverişi

  bartu mSx tpc harika bir kişiliğe sahip, bu yüzden tüm oyun arkadaşları onunla harika ilişkiler paylaşıyor ve herkes onunla birlikte oynamanın bir zevk olduğunu söylüyor. takımın kimyası olan, bu genç adam için önemli olan şey takım ilişkisidir takım içinde bilgi alışverişi onun için en değerli şeylerden biridir.
 4. 4. bartu mSx tpc Profesyonellik Hakkında ne düşünüyor?

  Counter-Strike'ın profesyonel tarafı hoşlandığı şeydir. Her zaman profesyonel bir sporcunun yaşam tarzına sahip olmak istediğinden ötürü. Bir zamanlar istediği gibi bir futbolcu olarak kariyer yapamadı, ancak Counter-Strike, çok minnettar olduğu kaderi oldu.
 5. 5. bartu mSx tpc Heaven Esports'da mı Oynayacak ?

  HVN ESPORTS (heavenCLAN) bir Türk espor organizasyonudur. 2021 yılında kurulan ekip, Counter Strike: Global Offensive Oyununda Bu yaz Turnuvalarda yerini alacak. Takımın henüz kadrosu belli değil. Önderliğini bartu mSx tpc'nin üstlendiği takıma şimdiden başarılar dileriz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 595 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.587 gösterim
 • Viral Puan: 3,68