529 gösterim
17,63 viral puan

Ramazan Ayı Yaklaştı Peki Hazırlıklarınız Tamam Mı?

Trendyol, ramazan ayı için hazırlıklara başlayanlara özel kampanyasını başlattı.
MerakliYazar 06.04.2021 saat 12:21
 1. ·Ramazan Hazırlıkları Trendyol’un Özel Fırsatlarıyla Tamamlanıyor

  Trendyol’un ramazan kampanyası başladı. 7 Nisan’da sona erecek ramazan kampanyasında yüzbinlerce üründe dev indirimler ramazan hazırlıklarına başlayanları bekliyor.
 2. ·

  Trendyol, ramazan ayı için hazırlıklara başlayanlara özel kampanyasını başlattı. Kampanyada binlerce marka ve yüzbinlerce üründe özel fırsatlar Trendyol müşterilerini bekliyor.
  Ramazan paketleri, süpermarket ürünleri, sahur ve iftar sofraları için hazırlık ve sunum ürünleri, mutfak gereçleri, ramazan ayı için aranan her şey Trendyol’un kampanyasında yerini aldı.
  Trendyol ramazan kampanyasında, süpermarkette yüzde 15, küçük ev aletlerinde yüzde 5, ev gereçlerinde yüzde 50, hazırlık ve sunum ürünlerinde yüzde 25, ev tekstilinde yüzde 25 varan indirimler sunuluyor.
 3. ·Ramazanda İyilik Vakti İhtiyaç Sahiplerine Destek

  Ramazan hazırlıklarını sürdürenler aynı zamanda Trendyol'un Ramazanda İyilik Vakti hareketi ile ihtiyaç sahiplerine de destek olabiliyor. Harekete özel hazırlanan gıda paketlerini satın alarak yardımda bulunabiliyor. Bağışlanan paketler Türk Kızılay birliğinde Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
 4. ·

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 19 gösterim

 • Toplam Viral: 20 gösterim
 • Toplam Seed: 30 gösterim
 • Toplam Direkt: 479 gösterim
 • Viral Puan: 17,63