82 gösterim
20,50 viral puan

Yarın Bizim Projesiyle Sağlıkçılara Destek

Pandemi sürecinde teknoloji ve inovasyon gücünü seferber eden; toplam büyüklüğü 32,3 milyon TL’yi bulan hibe ve bağış programlarıyla destek çalışmaları yapan Sabancı Topluluğu, şimdi de bu zorlu dönemin gerçek kahramanları olan sağlık çalışanlarının aileleri için harekete geç
YeşimYılmaz 08.04.2021 saat 13:51
  1. Sabancı Topluluğu tarafından hayata geçirilen “YarınBizim” projesiyle, sağlık çalışanlarının üniversite sınavına hazırlanan çocukları ve kardeşlerine mentorluk ve kariyer gelişim desteği verilecek. Aynı zamanda Dünya Sağlık Günü olan 7 Nisan’da resmi olarak başlatılan projeden, sağlık çalışanlarının 11 ve 12’nci sınıflarda okuyan veya bu yıl yeniden üniversite sınavlarına hazırlanan çocukları ya da kardeşleri yararlanabilecek. Projeye başvurular, 14 Nisan tarihine kadar http://www.yarinbizim.com adresinden yapılabilecek.
  2. Mentorluk

    “YarınBizim” projesi ‘mentorluk programı’ ve ‘kariyer gelişim programları’ olarak eşzamanlı ilerleyecek iki ayaktan oluşuyor. Projenin ilk ayağı kapsamında öğrenciler, kendisine en uygun olan Sabancı Topluluğu çalışanlarından oluşan “mentorlar” ile eşleştirilecek. Farklı sektörlerden insanları ve fikir önderleri olan mentorlar gençlerin başarı yolculuğuna katkı sağlayacak, tecrübelerini online ortamda öğrencilerle paylaşacak.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Toplam Seed: 4 gösterim
  • Toplam Direkt: 78 gösterim
  • Viral Puan: 20,50