44 gösterim
22,00 viral puan

Su Perdesi Baloncuk Duvarı

benaykut 13.04.2021 saat 15:15
 1. 1.

  Evinizin duvarını dekore etmenin ucuz ve çekici bir yolunu arıyorsanız, çözümlerden biri baloncuklu duvar sistemi kullanmaktır. Aslında bu tür bir sistem, tüm dünyada daha popüler olan modern evlerin bazılarında kullanılmıştır. Baloncuk duvarı, herhangi bir ofis veya evin duvarına dayanacak şekilde özel olarak yapılmış büyük şeffaf çarşaflardan oluşan bir sistemden başka bir şey değildir. Bu baloncuklar, duvar ile oda arasında bir yastıklama ve su geçirmezlik tabakası görevi gören özel silikon kauçuktan yapılmıştır.

  Baloncuk Duvar Panelleri ile Nasıl Dekorasyon Yapılır

  Baloncuk duvar sistemlerinin yapmada en etkili olduğu şeylerden biri, bir odada uygun havalandırma olduğundan emin olmaktır. Bu, mutfak ve banyo gibi bazı odalarda kolayca bakteri ve küfle dolabilen bir sorun olabilir. Bir odanın kenarında bir su perdesi oluşturmak için bir baloncuk duvar sistemi kullanmak, bu nemli koşulları dışarıda tutmaya yardımcı olacaktır. Perdeden içeri giren su, duvarların tepesinde bulunabilecek kir ve tozların da temizlenmesine yardımcı olur. Bu, özellikle insanların banyoda oldukça uzun zaman geçirdiği banyolarda önemlidir. Temiz havlulara ve güzel bir su perdesine sahip olmak bölgenin çok daha temiz görünmesine yardımcı olur.

  Baloncuk duvarı sistemlerinin yararlı olduğu bir başka şey de çok temiz bir tasarım oluşturmaya yardımcı olmaktır. Birçok insan duvarlarını boyamaya veya hatta duvar kağıdını yapmaya çalışmıştır ancak bunlar dağınıktır ve gerçek bir acı olabilir. Bir baloncuk sistemi kullanmak, sadece temiz değil, aynı zamanda kişisel tarzınız hakkında bir açıklama yapan basit bir tasarım oluşturmanıza olanak tanır. Odanızın büyüklüğüne mükemmel bir şekilde uyan bir tane bulabilmeniz için çeşitli boyutlarda sunulan balon ürünleri vardır.

  - Su perdesi : https://tualsudekorlari.com/su-perdesi/

  - Baloncuk duvarı : https://tualsudekorlari.com/baloncuk-duvari/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 2 gösterim
 • Toplam Direkt: 40 gösterim
 • Viral Puan: 22,00