37 gösterim
18,50 viral puan

Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemi

benaykut 20.04.2021 saat 01:30
 1. 1.

  Otoparklar için plaka tanıma sistemi, çok sayıda faydayı bir arada getiriyor. Hem ücret tahsil eden otoparklarda, hem de bina – site otoparklarında bu sistemler kullanılıyor. Özellikle sitede oturan kişiler, sitede yaşayan kişiler haricindeki araçların park alanlarına giriş yapmasını istemiyor. Bu durum nedeniyle tercih edilebilecek sistemlerden bir tanesi plaka tanıma sistemi olarak biliniyor.

  Çözüm Arge, plaka tanıma sistemlerinin satışı konusunda uzman bir firma. Uzaktan destek ile alım yapan kişilere kurulum konusunda da yardımcı oluyor. Firma ile iletişime geçerek aklınıza taklan soruları sorabilirsiniz. Fiyat konusunda da en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaklarını düşünüyoruz.

  Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemi

  Bu sistemlerin tamamına Çözüm arge güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Yetkisiz araç girişlerinin önüne otoparklar için plaka tanıma sistemi aracılığıyla geçilir. Özel bir teknoloji sayesinde araçların plakaları belirli bir mesafeden okunabilmektedir. Araca özel ücret tarifesi uygulanabilmektedir. Bariyer, sadece belirli plakalara özel olarak kaldırılabilir.
  Otoparklar için plaka tanıma sistemlerinden yararlanmak ister misiniz? Satın alma işlemleri ve sistemlere yönelik daha detaylı bilgiler için alt kısımda bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Çözüm Arge, bu konuda tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi.

  https://www.cozumarge.com.tr/plaka-tanima-sistemi/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 2 gösterim
 • Toplam Direkt: 33 gösterim
 • Viral Puan: 18,50