17.797 gösterim
66,16 viral puan

Yeni Sitcom gençlik ve aile dizisi VİLLAKONDU Çok yakında FİLBOX ta...

Bu pandemi zamanında sizleri kahkahalara boğarak eğlendirecek en iyi web dizi çok yakında Filbox ta yayınlanacaktır.. (Haziran ayının ilk haftası ilk bölüm yayınlanacaktır..)
BurakAkbaş 26.04.2021 saat 01:06
 1. 1.

  Öncelikle uzunca bir aradan sonra bir yeni bloğuma daha hoşgeldiniz sayın okurlarım..11 senedir sinema tv sektöründeyim ve 2013 den beni senaristlik yapmaktayım.(deneyimliyim) 11 ayın sultanı mubarek ramazan ayından sonra çekimlerine hızla ve kararlılıkla başlayacağımız yeni web dizi projem Villakondu yu sizlere sunmaktan kıvanç duyacağım.. Öncelikle FİLBOX orjinal dizisi olarak Türkiye ve avrupada yayınlanacak olan dizi projemiz daha sonradan AMAZON PRİME VİDEO ile Amerika ve dünya genelinde de yayınlanacaktır. (İngilizce altyazılı olarak..) Bölümü 15 dk dan 20 bölüm çekilecek olan dizi projemizin konusunu kısaca sizlere anlatmak isterim..
 2. 2. DİZİNİN KONUSU VE TRETMAN

  Çatlak ailesi gecekondu da yaşayan tipik bir Türk ailesiyken bir gün Evin babası fenasinin piyangoyu tutturması ile zengin olup,Müstakil bir villaya yerleşirler.. Kendilerini etrafa karşı sonradan görme gibi göstermek istemeseler de önceki yaşamlarından alışık oldukları davranışlarından ve varoş hallerinden vazgeçememektedirler.. Her biri farklı karakteristik özelliklerde olan bu aile villakondu ismini verdikleri bu yeni evlerinde her bölümde farklı ve birbirinden komik olaylar yaşayacaklardır.. Fenasi eşi şirret bir kadın olan döndünün gazabına uğrayarak pısırıklığını sürdürürken,Bir yandan annesi dürdanenin bir yandan ise eşi döndü ve çılgın çocukları ceren ve ardanın etkisinden çıkamıyordur..

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 23 gösterim

 • Toplam Viral: 26 gösterim
 • Toplam Seed: 269 gösterim
 • Toplam Direkt: 17.502 gösterim
 • Viral Puan: 66,16