11 gösterim
11,00 viral puan

Gaziburma Mustafa

benaykut 04.05.2021 saat 22:16
 1. 1.

  İstanbul kaliteli Gaziantep baklavacısı faaliyetlerini sürdürüyor. Kaliteli tatlı çeşitleri, Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da yenmektedir. Özenle ve baklava için uygun unlardan yapılan baklava hamuru incecik 80 kat olarak açılmaktadır. Bazı katların içine en kaliteli tereyağları konulmaktadır. Daha sonra ise ortasına en kaliteli Antep fıstıkları ve cevizler konularak fırına verilmektedir. Anlatması kolay ama yapımı oldukça uzun uğraş gerektiren baklava fırından çıktıktan sonra sizler için en kaliteli şekerlerden yapılmış olan şerbetle buluşur. Ortaya çıkan bu lezzet şöleni hem gözlerinizi hem de karnınızı şenlendirecektir.

  İstanbul Kaliteli Gaziantep Baklavacısı

  Şerbetli tatlı sevmeyenleri bile baklava bağımlısı haline getiren Gaziburma Baklava ve Tatlı sizler için her ürününü sevgi ile hazırlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Gaziburma Baklava ve Tatlı müşterilerinin yorumlarına her zaman önem vermekte ve bu önemin bir kanıtı olarak 37 yıldır siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca sosyal medya yorumlarından da anlaşıldığı üzere bir kere Gaziburma Baklava ve Tatlıya giden, tekrar tekrar gitmek istemektedir.

  Avrupa Birliği Komisyonu tarafından 2013 yılında Türk tatlısı olarak da literatüre geçilmiş olan baklavaya pek çok komşu ülke de sahip çıkmaya çalışsa da en güzeli bu topraklarda yapılmaktadır ve bu eşsiz tatlıyı yapan en iyi firmaların başında da Gaziburma Baklava ve Tatlı gelmektedir. Dillerde dillere dolaşılarak övülen bu tatlı adeta Gaziburma Baklava ve Tatlı ile birlikte adı anılmaktadır.

  https://www.google.com/ma...m2!3d40.878295!4d29.23316

  https://gaziburmamustafa.com/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 1 gösterim
 • Toplam Direkt: 8 gösterim
 • Viral Puan: 11,00