119.957 gösterim
2,17 viral puan

Ak Parti'yi Sevmemek İçin Bazı Kesimlere Makul Gelecek 15 Sebep

Meyve veren ağaç taşlanır bu ülkede. Ak Parti de böyle bir ağaç Sevmeyen halk değil, halkı tanımayan, insanların mutluluğunu çekemeyen bazı kesimler. Onların kim olduklarını siz de biz de çok iyi biliyoruz.
FatmaDuru 06.06.2018 saat 15:08
 1. 1. Bugüne kadarki hiçbir hükümetin kazanamadığı kadar halkın sevgisini kazanmış olması

  Ülkenin neredeyse yarısının desteklediği bir parti elbette etnik siyaset yapan veya elitist söylemlerde bulunup halkı unutan kesimler tarafından sevilmez.
 2. 2. Yerli otomobil yerli helikopter ve yerli gemi gibi ülkeye çağ atlatacak projelerin yapılması

  Türk halkının bunları hak etmediğini düşünürler. Layık görmezler. Yaptığınızda ise hemen çamur atmaya başlarlar.
 3. 3. 81 ilde var olması

  Sadece doğuda ya da ülkenin kıyı kesminide değil, tüm ülkede Ak Parti var. Bu da belli bölgelerde siyaset yapabilen kitlenin hoşuna gitmiyor tabii.
 4. 4. Sağlık sisteminde yapılan yenilikler ve çiftçinin yüzünün gülmesi

  Kendi zamanlarında halk geceden hastane kuyruklarına giriyordu. SSK desen ne yaptığı belirsiz bir kurumdu. Çiftçi ise kan ağlıyordu. Artık halk istediği hastaneye gidiyor, çiftçinin yüzü gülüyor. Tabii ki sevilmez Ak Parti. Çünkü, tüm başarısızlıkları ortaya çıktı.
 5. 5. IMF'ye borcun sıfırlanması ve ekonomik gelişmeler

  Türkiye artık borçsuz bir ülke olmasına rağmen bundan hoşnut olmayanlar var. Çünkü, ellerindeki argümanlardan biri kayboldu. Bunlar halk sürekli fakir olsun ki biz de yolumuza bakalım diye düşünürler. Halkın refaha ermesi niyeyse bunlara batar.
 6. 6. Eğitime verilen önem ve üniversite sayısının artması

  Halk cahil kalsın ki kullanılması daha kolay olur düşüncesinde olan insanları eğitim tabii ki rahatsız eder. Çünkü, eğitim seviyesi artıp insanlar düşünmeye başladıkça hepsinin aslında bugüne kadar kendileri için hiçbir şey yapmadıklarını anlayacaklar.
 7. 7. Türkiye'nin dünyada sözü geçen, lider bir ülke haline gelmesi

  Her zaman küçük ve kendi halinde ülke olup büyük ülkelerin sözlerini dinlememize alışmışlar. Zaten bunu bizzat kendileri isteyerek yapmışlar. Bir hükümet kalkıp Türkiye'yi dünyada sözü geçen bir ülke haline getirince elbet sinirleniyorlar. Söz dinlemeye alıştıkları için afallıyorlar.
 8. 8. Terörü bitirmek, anaların gözyaşlarını silmek adına amansız bir mücadeleye girişmesi

  Kandan ve terörden beslenen, oylarını bu şekilde devşirenler terörün sürmesi için ellerinden geleni yaparlar. Hatta, dolaylı ya da doğrudan destek bile olurlar.
 9. 9. Her zaman ezilenlerin yanında olup onları sahiplenmesi

  Ezilenlerin yanında olursan kimse seni sevmez. Güçlünün yanında olacaksın ki sen de başkalarını ezebilesin. Ak Parti haricindekiler de bunu yapmak istiyorlar. Dünyada ağlayan, acı çeken Müslümanlar umurlarında bile değil.
 10. 10. İnsanları siz biz diye ayırmaması. 78 milyonu aynı anda kucaklaması

  Doğusundan batısına herkesi aynı bayrak altında toplayabilmesi kimsenin hoşuna gitmiyor. Çünkü, onlar belli kesimleri kucaklayıp aldıkları sabit oy oranı düşmesin diye ülkeye fayda vermemeyi şiar edinmişler.
 11. 11. Halkın rahatlığını ve refahını düşünerek hamleler yapması

  Yollar, tüneller, kıtaları birbirine bağlayan hatlar... Bazı kesimler bu ülke insanını bunlara layık görmüyor. Çamurlu yollarda yürüyelim, karşı yakaya geçmek için çile çekelim istiyorlar. Kendileri zengin tabii, onlara bir şey olmaz. Kim umursar halkı?
 12. 12. Her zaman hakkı ve hukuku gözetmesi

  Yıllardır alışmışlar kayrılmaya ve iltimasa. Birileri çıkıp dalgalarına taş atınca sinirleniyorlar tabii. ak Parti çok rererö deyip duruyorlar.
 13. 13. Her ile havaalanı yapılması ve halkın uçağa binebilmesi

  13 yıl öncesine kadar uçağa binmek lükstü. Şimdi ise neredeyse otobüsle aynı fiyat. Tabii, millet 24 saat yollarda sürünsün isteyenler bunu pek hoş bulmazlar.
 14. 14. Çevreyi ve doğayı koruması

  Ellerindeki argümanlardan biri "Ağaçları katlediyorlar" olanların da hevesi kursaklarında kaldı. Türkiye en çok ağaç diken ülkeler arasında dünyada üçüncü olunca tüm şevkleri kırıldı.
 15. 15. Halkın mutlu olması

  Bundan bile rahatsız oluyorlar. zaten istemedikleri şey bu. Halk mutlu olunca bazı kesimlere ne ihtiyaçları ne de güvenleri kalıyor. Onlar da bunu bozmak, huzursuzluk zemini yaratmak işçin ellerinden geleni yapıyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 73.007 gösterim
 • Twitter: 1.741 gösterim

 • Toplam Viral: 33.961 gösterim
 • Toplam Seed: 55.310 gösterim
 • Toplam Direkt: 30.686 gösterim
 • Viral Puan: 2,17