967 gösterim
5,59 viral puan

İş Yeri Açarken Hayat Kurtaran Bilgiler

Eğer bir yeri açmayı düşünüyorsanız, bir yerinin olmazsa olmazlarını sizler için listeledik.
SelfServis 18.12.2018 saat 11:37
 1. 1. Uygun İş Yeri  Öncelikle yeriniz için size en uygun lokasyonu seçmelisiniz. Bu lokasyon sadece konum anlamında değil aynı zamanda ilerleyen dönemde ekibinizin büyüme ihtimaline karşı yapacağınız alan seçimidir.
 2. 2. Personel

  Alacağınz personel veya personellerin özverili olması v sadık bir çalışan olması çok önemli çünkü şimdiki nesil diye tabir ettiğimiz Z kuşağı çok sabırsız bu yüzden bu nesli elde tutmak çalıştırmak biraz güç bu yüzden personel alımına çok dikkat etmelisiniz. Mülakat sırasında kişinin CV sini incelemekten öteye gitmeli ve onu karakterini ve ahlakını anlamaya çalışan sorular sormalısınız.
 3. 3. Ofis Araç Gereçleri

  Bu madde aslında en önemli olan madde bunun temel sebebi ise bu alandaki ihtiyaçların eksiksiz olması demek, yeriniz için hayati önem taşırken sizinde yükünüzü ciddi anlamda hafifletecektir. Şöyleki ofis araç gereçleri dediğimiz zaman aklınıza sadece sarf malzemeler veya defter kalem gibi araçlar gelemsin. Buradaki en önemli olay yetinde kullandığınız yazılımlardır. Örneğin finans tarafında kullanacağınız bir yazılım sizin finanasal anlamdaki yükünüzü ciddi anlamda azaltacaktır. Ek olarak stok ve teslimat kontrollerini sağlamak için kullanacağınız yazılımlarda yine işinizin sorunsuz gitmesini sağllayacaktır. Bu konuda size en büyük destek olacak yazılımlardan biri Mikro X' dir. Mikro yazılım bir yerinin ihtiyacı olan tüm yazılım hizmetlerini sunuyor. Bu arada Mikro Yazılım'ın yeni nesil bulut tabanlı ön muhasebe programı MikroX'i ayda sadece 1 TL ödeyerek 12 ay boyunca kullanabilirsiniz.

  https://www.mikro.com.tr/...mpanya---ortakalan.com.tr
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 173 gösterim
 • Toplam Direkt: 786 gösterim
 • Viral Puan: 5,59