382 gösterim
4,20 viral puan

MikroX ile Neler Yapabilirsiniz?

E-Dönüşüm süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak ve e- fatura işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yaparken aynı zamanda zamandan tasarruf eder ve kağıt gibi masraflarla uğraşmazsınız.
SelfServis 10.01.2019 saat 15:59
  1. E-Dönüşüm süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak ve e- fatura işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yaparken aynı zamanda zamandan tasarruf eder ve kağıt gibi masraflarla uğraşmazsınız. Fatura takibiyle boşa zaman harcamazsınız.Müşteri ve tedarikçi yönetimi ile ödeme ve tahsilatlarınızı, toplam müşteri satınızı kolayca yönetebilirsiniz. Müşteri yönetimi konusu günümüzde her işletme için hayati önem taşımaktadır. Bu sürecin sorunsuz olması size rekabet avantajı sağlar.Gelir ve gider takibini de yine MikroX ile kolayca yapabilirsiniz. Burada en büyük artı değer gelir ve giderlerinizi güncel olarak görebiliyor olmanız. Bu size yapacağınız harcamalar konusunda yol haritası olacaktır.
  2. Depo ve stok takibinide yine Mikrox ile yapabilirsiniz. Hız çağında yaşadığımız için müşterilerin en çok önemsediği faktörlerden biri de istediği ürünü zamanında kullanmaya başalamaktır. Satıcı tarafından yaşanan gecikmeler müşteriler için satın alma kararını olumsuz etkileyen faktörlerdendir. Eğer siz stokta olmayan bir ürünü satarsanız müşteriye o ürünü tedarik edebilmeniz için ürünün stoklarınıza yeniden girmesini beklemelisiniz. Durum böyle olunca müşteri sizinle yaptığı alışverişten olumlu bir deneyim elde etmeyecektir. Bu yüzden depo ve stok takibi oldukça önemlidir.MikroX raporlama sistemi ile nakit akışınızı amlık görüntüleye bilirsiniz. Bu raporlar içinde satış raporu, tahsilat raporu, gider raporu ve ödeme raporları da yer almaktadır. Kısacası MikroX size finans anlamında oldukça faydalı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ile maddi anlamda bir değer elde ederken aynı zamanda zamansal anlamda da bir tasarruf elde edersiniz.Tüm bu faydalara, 12 ay boyunca aylık sadece 1TL ödeyerek sahip olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.https://www.mikrox.com.tr/

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Facebook: 1 gösterim

  • Toplam Viral: 4 gösterim
  • Toplam Seed: 91 gösterim
  • Toplam Direkt: 287 gösterim
  • Viral Puan: 4,20