40.592 gösterim
1,68 viral puan

10 Adımda Ünlüler ve Bilinmeyenler

Türkiyenin gündeminde olan 10 ünlü ve öne çıkan yönleri.
Merve TunaAltunbag 04.09.2015 saat 12:30
 1. 1. Hadise

  Sivaslı bir ailenin kızı olan Hadise 2003 yılında Idool adlı yarışmada kendini tanıttı. Asıl kariyerini Türkiye'de yaşayan sanatçı yaptığı şarkılar, Eurovision da Türkiye'yi temsil etmesi, O ses türkiye yarışması ve elbette ki olmazsa olmaz; Sinan Akçıl'la yaşadığı aşk ile adından sıkça söz ettirdi.
 2. 2. Engin Altan Düzyatan

  İzmir doğumlu oyuncu ve sunucudur. Sesinin seksiliği ile dikkat çekmekte olan sanatçı Özge Özpirinççi ile uzun ilişkisinin ardından ayrılmış, çok değil birkaç ay sonra Neslişah Alkoçlar ile evlenerek türk kızlarının yoğun tepki ve antipatisini kazanmıştır.
 3. 3. Demet Akalın

  Lise mezunu olup üniversite eğitimi almayan Demet Akalın ailesinin desteği ile mankenlik kursuna başlayıp daha sonra şarkıcılığa adım atmıştır. 1996 yılından bu yana şarkıcılık yapan Demet Akalın 43 yaşındadır. Yaptığı evlilikler ile Türkiye gündeminde sürekli var olan şarkıcı 2013 yılında Türkiye Müzik Ödüllerinde Türkan şarkısıyla en iyi şarkı ödülünü almıştır.
 4. 4. Kenan İmirzalıoğlu

  12 yaşına kadar köyde yaşamını sürdüren Kenan İmirzalıoğlu daha sonraları Ankara'da öğrenimine devam etmiştir. Best Model Of The World yarışmasında 1. olup kendini tanıtmıştır. Daha sonraları dizi oyunculukları ve idol tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakmıştır. Şimdileri ise Arda Turan'dan ayrılan Sinem Kobal ile ilişkisiyle ön plandadır.
 5. 5. Mustafa Ceceli

  Şarkıcı ve aranjör olan ceceli 2008 yılından beri Sinem Ceceli ile evliliğini sürdürmekte olup 2003 yılından itibaren kendini bize tanıtmıştır. Piyano, klavye, bateri, darbuka, gitar perküsyon gibi birçok alet çalan Müzik Adamı sıfatını fazlasıyla hak eden, sürekli işiyle gündeme gelen bir idoldür.
 6. 6. Acun Ilıcalı

  Yabancı yapımları Türkiye' ye getirip adından sıkça söz ettiren Ilıcalı, yapımcı ve girişimci olup Acun Medya'nın kurucusudur. İlk kez 2002 yılında Acun Firarda programı ile kendini tanıtan Ilıcalı şimdiler Tv8 adlı kanalın sahibidir. 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evliliğinden Banu Ilıcalı doğmuştur. 1993 yılında Seda Ilıcalı ile ayrılmış, 2003 yılında Zeynep Ilıcalı ile evliliğinden Yasemin Ilıcalı ve Leyla Ilıcalı olmuştur. 2010 yılında Şeyma Subaşı ile bir ilişkisi olduğu iddia edilmiştir ve iddialar doğru çıkıp 2013 yılında Şeyma Subaşı ile olan ilişkisinden Melisa Ilıcalı doğmuştur.
 7. 7. Kerem Bürsin

  1987 İstanbul doğumlu olan oyuncu İngilizce ve Türkçe olmak üzere çift dille oyunculuk yapmaktadır. Türkiye'de asıl tanınması Güneşi Beklerken adlı yaz dizisi ile olmuştur. Pazarlama İletişimi bölümünden mezun Bürsin şu sıralar Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişki dolayısıyla adından sıkça söz ettirmektedir.
 8. 8. Eda Taşpınar

  İlk türk heykelci ve Atatürk'ün heykelcisi olan Kenan Yontunç'un torunu namıdeğer İkoncan Eda tasarımcı, stil danışmanlığı yapmaktadır. Robert Koleji'nden terk ünlümüz 2003 yılında Nurettin Hasman ile ilişkisiyle konuşturmuştur. Deyim yerindeyse mini etek hastası olan Taşpınar şimdileri birçok ünlü marka ile çalışmaya devam etmektedir.
 9. 9. İbrahim Tatlıses

  Türkiye'nin en yüksek oktavlı seslerinden olan İbo Şanlıurfa doğumludur. Şimdiye dek 30 dan fazla albüm yapmış olup kendine ait markası dahi vardır. 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı ile birlikte hala sahnelere dönememiş Tatlıses evlilikleriyle de ün salmıştır. En son Ayşegül Yıldız ile evliliğinden Elif Ada adında kızı olmuştur. Hiç kuşkusuz Türkiye'nin ender seslerinden bir tanesidir.
 10. 10. Murat Boz

  Genç kızların hayran olduğu ve adı Hadise ile sık sık anılan Murat Boz Zonguldak doğumludur. Asıl kişiliğini Hadise gibi O ses türkiye adlı yarışmada bizlere göstermiştir. Eliz Sakuçoğlu ile uzun yıllar süren ilişkisini bitirip oldukça tepki çekmiştir. İlk filmi Pucca adlı yazarın kitabından uyarlanan Hadi İnşallah filminde Büşra Pekin ile başrolleri paylaşmışlardır. Birçok ödüle layık görülen Boz son olarak Ege Üniversitesinden Elmanın Yarısı adlı parça ile en iyi cover ödülünü almıştır.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 17 gösterim
 • Twitter: 62 gösterim

 • Toplam Viral: 455 gösterim
 • Toplam Seed: 24.146 gösterim
 • Toplam Direkt: 15.991 gösterim
 • Viral Puan: 1,68