38.708 gösterim
2,49 viral puan

Bayanların Zevk Noktaları Bu Bölgelere Özen Gösterin

Kiminin hiç bilmediği kiminin uzmanlık alanı olduğu konuları bilmeyen kardeşlerimiz için bir araya getirmek boynumuzun borcu , hadi belinize kuvvet.
Ali 30.01.2016 saat 09:27
 1. Artık hepimiz biliyoruz ki zevk almaya önce beynimizle başlıyoruz. Beynimiz sekse ne kadar hazırsa vücudumuz da o kadar istekli oluyor. Dolayısıyla şehvet dolu bakışlar, sekse davet eden ama asla kaba olmayan tatlı sözler beyni seks düşünmeye sevk ediyor
 2. Kadınların saçları dokunulmaya ve okşanmaya fazlasıyla duyarlıdır. Yumuşak hareketlerle dokunup, kokusunu içine çektiğiniz, sıcak nefesinizi hissettirecek kadar yakın olduğunuz saçlarla bir kadını baştan çıkarabilirsiniz.
 3. Kadınlar boyunlarının öpülmesinden zevk alırlar. Ön sevişme esnasında yumuşak öpücükler ve dili kullanarak kurulan temas, sevişmenin ateşli anlarında şiddetini daha da artırabilir. Ama zamanlamaya dikkat etmek gerekir. Sevişmeye başlar başlamaz, daha moda girememişken ıslaklığın ve emiciliğin dozunu fazla artıran erkekler, ne yazık ki kadına zevk verme konusunda başarısız olmaya mahkumdurlar. Ayrıca iz bırakmadan haz vermek de önemli…
 4. Sırt, sevişmede biz erkeklerin en son aklına gelen bölge olmasına rağmen aslında kadınların en çok tahrik oldukları bölgelerin başında gelir. Sırt masajıyla başlayan, sonra tahrik edici okşayışlar ve öpücüklerle devam eden dokunuşlar, iyi bir ön sevişme yöntemidir.Denedim çalışıyo beyler *
 5. Beyler, dikkat! Kadınlar, dudaklarına parmak uçlarıyla dokunmayı bilen erkeklere tam not veriyor. Tabii sadece parmak dokunuşlarıyla yetinmek olmaz. Ön sevişme esnasında hafif dudak öpüşmeleri , seksin sıcaklığını iyice artırdığı sırada ateşli öpüşmeyi bilen bizler kazanırız.
 6. Meme uçları, sonsuz olan haz noktalarıdır. Gerek ön sevişmede gerekse de orgazm anında kadınını hazzın doruklarına ulaştırmak isteyen bizler için meme uçlarına temas etmek çok mühimdir. Oldukça hassas olan meme uçları, belirgin hale geldiğinde, kadın çoktan tahrik olmuş demektir, hatta bazı kadınlar sadece meme uclarıyla bile orgazm olabilirler aklınız da bulunsun.
 7. Beyler bu çok önemli kadınlar popolarına dokunulmasından çok hoşlanırlar. Hafif bir masaj, sevişmeyi başlatmak için iyi bir yoldur. Sevişmenin ilerleyen zamanlarında, kalçaların sıkılması, orgazm tadını da nirvanaya çıkartmaya yardımcı olur.Popo iyidir.
 8. Klitoris, bayan cinselliğinin merkezidir adeta. Sadece klitorisin uyarılmasıyla bile kadın orgazma ulaşabilir. Üstelik defalarca… Üstte ve yanlarda iç dudaklarla çevrili olan ve hemen alt kısmında vajina girişi bulunan bu bölgeyi doğru tutturup , ona nasıl davranması gerektiğini bilen bizler, kadınına zincirleme hatta zinciresilyon orgazm zevkini yaşatabilirler evet beyler bunu yapabiliriz.
 9. Gräfenberg noktası(G Noktası),yeri hakkında değişik iddialar olsa da bu noktaya adının baş harfini veren Dr. Grafenberg’e göre, vajinanın ön üst duvarında, girişten sonraki yolun 1/3’lük kısmının sonunda (girişten yaklaşık 4 cm sonra) kadının prostat bezine temas etmenin mümkün olduğu bölgedir.Daha ben bulamadım ama bulan kardeşlerim varsa helal olsun.

  Bu bilgileri vermeye devam ediyim mi ?

Yorumlar

Bu bilgileri vermeye devam ediyim mi ?

Kalsın Kardeşim Yorma Kendini 26%
Devam devam devam 74%
taneryilmaz35 Kalsın Kardeşim Yorma Kendini cevabını verdi 24.09.2018 08:22
Scott Adkins Kalsın Kardeşim Yorma Kendini cevabını verdi 30.01.2016 12:53
pasatamayanxavi Devam devam devam cevabını verdi 30.01.2016 09:55
568 kişi anonim olarak Kalsın Kardeşim Yorma Kendini cevabını verdi
1632 kişi anonim olarak Devam devam devam cevabını verdi
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 100 gösterim
 • Twitter: 109 gösterim

 • Toplam Viral: 1.356 gösterim
 • Toplam Seed: 15.547 gösterim
 • Toplam Direkt: 21.805 gösterim
 • Viral Puan: 2,49