6.262 gösterim
6,70 viral puan

Evlatların ana babalarına söyledikleri en korkunç cümleler

Merhaba arkadaşlar bu haberde sizlere bir evladın ailesine söyleyebileceği en korkunç cümlelerden bir kaçını derledim sizler için ...
tbayaz2607 26.11.2015 saat 10:34
 1. ·Öldürürüm seni !!!

  Lan g*toğlan , sen hayırdır!? Buyudunde adamı oldun lan sen hayırdır!? Ulan daha dun b*klu bezini değiştiremiyordun şimdi ana babaya artistlikmi yapıyorsun olum sen!? Böyle laf eden tanıdığınız varsa benim için ağzına iki vurun, haddini bilsin.
 2. ·Senden nefret ediyorum ...

  Allah'ın gerizekalı ergenlerinin anneleri veya babaları "Mervelere" diye "Vermelere" gitmelerine izin vermediğinde kullandığı bir cumledir. Tamam bende ergenim ama anama babama böyle laflar etmiyorum. Hayır bu neyin kafası, nasıl bir salak bu lafı eder bunu açıklayan "UNESCO" tarafından koruma altına alınacak, bilgilerinize...
 3. ·(Şaka anlamı olmadan) Çok şişmansın,çirkinsin,yaşlısın vb. ...

  Kardeşim ananız babanız size bakmak için sizi yetiştirmek için dşyor bu hallere, siz okuyun diye, siz yiyin için gezin tozun diye kırk yılda bir bile kuaföre gitmiyor analarımız, tabi sonra gidin verdikleri o parayla Starbucks'ta bi kahveye 20TL bayılın. Hadi tamam şakasına "Evladım ben bu yaşta... " yada "Eh evladım bizdede zamanla çıktı göbek... " tarzı espriler yaparlar, sizde ara sıra ufak tefek espriler yapın ama kırmayın be ya. Siz olmasanız olacakları formu hayal edin bi, edin bakiyim.

  Hayal ettiniz mi

 4. ·Beni anlamıyorsunuz !!!

  Lan salak !!! Senin gittiğin yolda onların ayak izi var sen neyin muhabbetini yapıyorsun olum sen hayırdır? Hadi durumu tamamen bilmedikleri için anlamazlar, ki o zaman kimse anlamaz, böyle bir durumda durumu açıklayın.
 5. ·S*k*i*in gidin odamdan!!!

  Lan sen sen hayırdır kemik k*çlı keko! G*toğlanı, ulan o odayı sana kim veriyor, sokakta milletten 50 kuruş almaktan başka özelliğin yok gelmiş sana bakan anana babana artistleniyon, hayır ulan oyun oynuyorsun desek oynayamıyonda, şunları görduğunuz yerde ateşle öldurun!!!

Hayal ettiniz mi

Evet 30%
Hayır 20%
Neyi ? 49%
Ryujin Neyi ? cevabını verdi 26.01.2016 21:52
tbayaz2607 Neyi ? cevabını verdi 26.11.2015 03:57
25 kişi anonim olarak Evet cevabını verdi
17 kişi anonim olarak Hayır cevabını verdi
39 kişi anonim olarak Neyi ? cevabını verdi
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 81 gösterim
 • Toplam Seed: 934 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.247 gösterim
 • Viral Puan: 6,70

İlgili Haberler