1.080 gösterim
9,82 viral puan

İstanbul Trafiğinden Sıkılanlara 5 Öneri

İstanbul şüphesiz dünyanın en eşsiz şehirlerinden. Fakat hız kesmeden artan nüfusu ile günlük hayatımızda bir takım sıkıntılar doğurduğu da göz ardı edilemez bir gerçek. Bunlardan belki de en öne çıkanı; trafik İstanbul’a gönül vermiş fakat trafiğinden sıkılmışsanız gelin size hazırladığımız 5 öneriye bir göz atın.
YeşimYılmaz 31.01.2019 saat 10:01
 1. 1. Sesli Kitap ve Podcast

  Araba kullanıyorsunuz ya da toplu taşımada ayaktasınız, dolayısıyla kitap okuma şansınız yok. Bu durumda imdadınıza sesli kitaplar yetişiyor. İnternet üzerinden birçok esere erişmek mümkün. Buna bir alternatif olarak, İngilizce Podcast’ler dinleyerek dilinizi geliştirebilirsiniz bizden söylemesi.
 2. 2. Atıştırmalıklar

  Yolculuk esnasında kan şekerinizin düşmesini önleyecek ve sakin kalmanızı sağlayacak kuruyemiş, galeta, kuru meyve gibi sağlıklı atıştırmalar tüketebilirsiniz. Böylece yolculuğunuzun daha az stresli geçeceğinden emin olabilirsiniz.
 3. 3. Selfie

  Saçınızı yeni mi boyattınız ya da yeni bir dövme mi yaptırdınız? Birkaç selfie ile sosyal medya sayfanızda dikkatleri üzerinize çekmeye ne dersiniz? Paylaşmak için doğru fotoğrafı bulana kadar muhtemelen zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyebilirsiniz.
 4. 4. Toplu Taşıma

  Eğer aktif olarak araç kullanıyorsanız Park Et Devam Et noktalarına aracınızı bırakıp, yolculuğunuza metro veya metrobüsle devam ederseniz hem trafikten kurtulmuş, hem de zamandan ve harcamalarınızdan tasarruf etmiş olursunuz. Üstelik, Paraf gibi kartların sunduğu İSPARK’ ta ücretsiz otopark kampanyalarından faydalanarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.
 5. 5. Sakin Müzikler

  Özellikle araba kullanıyorsanız çok hareketli parçalar yerine daha slow ve rahatlatıcı müzikleri tercih edebilirsiniz. Böylece zihnen ve bedenen daha az yorulmuş olursunuz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 110 gösterim
 • Toplam Direkt: 962 gösterim
 • Viral Puan: 9,82