636 gösterim
7,07 viral puan

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Zamanlar

Hayatımızın bazı dönemlerinde maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyarız. O dönemlerde de yanımızda en güvendiğimiz ve değer verdiğimiz kişiler vardır. Bu dönemlerimiz neler gelin bir göz atalım.
YeşimYılmaz 08.02.2019 saat 11:17
 1. 1. Üniversitenin Bir Dönem Daha Uzaması

  Biz mezuniyet hayalleri kurarken hiç beklemediğimiz bir ders yüzünden dönemimiz uzadığında en çok desteği en yakın arkadaşımızdan alırız. Çünkü o da bizimle aynı dönemlerden geçer bizi en iyi o anlar.
 2. 2. Toplantıda Kırılan Potlar

  Önemli bir toplantıya ya hazırlıksız yakalanırız yada o gün bir boşluğumuza gelir ve bir takım potlar kırabiliriz. Zor durumda kaldığımızda ise bizimle toplantıda olan ekip arkadaşlarımız durumu toparlar ve bizi bu durumdan kurtarır.
 3. 3. Alacaklılar Ödemeleri İçin Sizi Aradığında

  Ticari işlerimizde zaman zaman nakit sıkıntısı yaşadığımız dönemlerde tanıdıklarımızdan borç alırız. Bazen de biz kendimiz borç veririz. Gün gelip alacak verecek tahsilatları başladığında ise sıkıntıya düşeriz. Böyle sıkıntılı durunlarımızda ise Halkbank gibi bankaların ticari alacak sigortaları gibi hizmetleriyle bu dönemlere bir alternatif bulabilirsiniz.
 4. 4. Yolda Kaldığımızda

  Uzun bir yola çıktığımızda her ne kadar önlem alsak da arabamız bozulduğunda ne yapacağımızı şaşırırız. Çünkü yol ıssızdır bize yardım edecek bir kişinin yoldan geçmesi zaman alabilir. Neyse ki hiç tanımasak da bize yardım elini uzatacak kişi gelir ve yolumuza devam ederiz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 90 gösterim
 • Toplam Direkt: 542 gösterim
 • Viral Puan: 7,07

İlgili Haberler