4.414 gösterim
1,33 viral puan

Hasan Can Kaya Büyük Riske Girdi…

Hasan Can Kaya Büyük Riske Girdi…
kadirsel 06.09.2023 saat 23:36
  1. Hasan Can Kaya’nın Büşra Pekin ile başrollerini paylaştığı ve 27 Ekim’de vizyona girecek olan Çok Aşk filminin afiş çekimleri geçtiğimiz günlerde yapıdı.

    Basına röportaj veren Hasan Can Kaya, Çok Aşk filmi için çok heyecanlı olduğunu uzun zamandır bu şekilde bir hisse kapılmadığını anlattı. Hasan Can Kaya; “Dijital platformlarda rekortmen olmuş bir komedyen olarak çok iyi teklifler aldım. ‘Filmi direkt platformlarda yayınla, vizyona sokma’ dediler. Ama benim hayalim sinema filmi yapmaktı. Bunu beyazperdede görmek istedim. Büyük riske giriyorum ama korkmuyorum. Batarsak ne olur? Kredi çeker öderiz.” Şeklinde açıklamaların devam etti.
  2. Aslında Hasan Can Kaya’nın bu şekilde bir karar almış olması ülkemizde pandemi ile beraber unutulmaya yüz tutmuş olan sinema sektörü için umut verici bir hamle oldu çünkü sinema sadece film izlenilen bir alandan ibaret değildir sinemaya gitmek bir kültürdür göstergesi, arkadaşlarınız veya eşiniz dostunuzla güzel vakit geçireceğiniz bir aktivitedir.
  3. Birileri bu sektörü yaşatmak için elini taşın altına koymalıydı Hasan Can Kaya’da bunu layıkı ile yaptı. Karakteri ve duruşundan bu zamada kadar hiç bir şey kaybetmeyen başarılı komedyen filmi için, onca teklife ve bütçeye rağmen dijital platformları değil sinemayı tercih etti. Gişesinin bol olması dileğiyle…


  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 3.322 gösterim
  • Toplam Direkt: 1.091 gösterim
  • Viral Puan: 1,33