OHA
238.821 gösterim
7,52 viral puan
İbretlik

Daha Küçük Yaşta Cinayetler İşlemiş 11 Çocuk Katil

Bazılarının aileleri sorunlu. Bazılarıysa direkt olarak sorunlu bireyler olarak şekillenmişler. 9-13 yaş aralığında bu çocuklar ve yaptıkları tek kelimeyle vahşet.
jakumetsu 16.10.2014 saat 14:17
 1. 1. George Stinney

  Dünya tarihinin resmi olarak en genç yaşta idam edilen insanı. Öldürüldüğünde henüz 13 yaşındaydı. 11 ve 8 yaşındaki iki kızın kafalarını demirle ezerek öldürdüğü söyleniyor. Ancak, bu yönde net bir kanıt olmadan elektrikli sandalyeye gönderildi. Ölümünden çok sonra insanlar sırf zenci olduğu için suçun ona atıldığını söylemeye başladı.
 2. 2. Graham Young

  Henüz 12 yaşında tam bir kimya dehasıydı. Ödevlerine lazım olduğunu söyleyerek kimyasal maddeler tedarik ediyordu. Bunlarla zehirler yapıyordu. Hitler'e ve William Palmer'a hayrandı. Resim derslerinde sürekli ölü insanların resimlerini çiziyordu. Kendisi daha o yaşta zehirler üretiyordu. Anne ve babasını bunlarla zehirledi. Daha sonra da babaannesini zehirleyip öldürdü. Akıl hastahanesine kapatıldı. Orada da iki kişiyi zehirleyerek öldürdü. 23 yaşında hapisten çıktı ve ablasıyla yaşamaya başladı. Fakat kardeşinin komşularını zehirlemeye devam etti. Topluma zararlı bulunarak hapishaneye gönderildi.
 3. 3. Barry Dale Loukaitis

  Öğretmenleri zaten sorunlu bir çocuk olduğunu söylüyordu. 12 yaşındayken kovboy kıyafetleri giyip iki adet tabancayla okulu bastı. 2 arkadaşını ve bir öğretmeni öldürdü. 205 yıl ceza aldı.
 4. 4. Jon Venables ve Robert Thompson

  Belki de en feci cinayeti işleyen çocuklar. Bir arkadaşlarını döve döve tren raylarına yatırdılar ve trenin onu parçalamasını izlediler.
 5. 5. Lionel Tate

  Annesinin bakıcılık yaptığı Tiffany adlı küçük bir kızı öldürdü. Sadece güreş ettiklerini söyledi. Cinayeti işlediğinde 13 yaşındaydı. 18 yaşına kadar tutuklu kaldı ve daha sonra kendisine ömür boyu hapis cezası verildi.
 6. 6. Jesse Pomeroy

  Daha 11 yaşında 7 arkadaşını bağlayarak onlara sabaha kadar iğne ve bıçaklarla işkence etti. Islah evine gönderildi ve 21 yaşına kadar orada kaldı. Çıktıktan sonra 10 yaşındaki bir kızı ve 4 yaşında küçük bir çocuğu öldürdü. Ömür boyu hapis cezası alan en genç insan kendisi.
 7. 7. Craig Price

  Hırsızlık için girdiği evde bir babayı ve 8 ve 11 yaşlarındaki iki kızı bıçaklayarak öldürdü. Babayı tam altmış yerinden kızlardan birisini de 30 yerinden bıçakladı. Polis suç aleti bıçağı ve kanlı kıyafetleri odasında buldu.
 8. 8. Mary Bell

  3 yaşındaki bir çocuğu öldürüp genital bölgesindeki deriyi yüzdü. Kendisinin babası bir suçlu, annesi de bir hayat kadını. Annesi 4 yaşından beri Mary'i erkeklere pazarlıyordu.
 9. 9. Joshua Phillip

  Kendisi okuldayken annesi odasını temizlemek için içeriye girdi ve yatağının altında bir haftadır kayıp olan 7 yaşındaki komşu kızlarının cesedini buldu. Çocuk sadece oyun oynadıklarını, beyzbol sopasıyla yavaşça kafasına vurduğunu söyledi.
 10. 10. Eric Smith

  Gözlükleriyle ve çilleriyle sürekli dalga geçiliyordu. Günün birinde buna dayanamadı ve bir çocuğu hemen oracıkta boğarak öldürdü. Eric'te psikologlar nadiren bazı insanlarda görülen tehlikeli bir durum saptadı. Kendisi aşırı öfke anlarında yaptıklarını kontrol edemiyor ve bambaşka bir kişiliğe bürünüyordu.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 125.240 gösterim
 • Twitter: 411 gösterim
 • Ekşi Sözlük: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 134.227 gösterim
 • Toplam Seed: 31.742 gösterim
 • Toplam Direkt: 72.852 gösterim
 • Viral Puan: 7,52