3.530 gösterim
73,54 viral puan

AK Parti’de kongre süreci hızla ilerliyor!

Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 5. Olağan Kongre süreci ile ilgili parti binasında açıklamalarda bulundu. !
ihabotihabot 19.11.2014 saat 16:56
 1. Ak Parti’de kongre maratonu son sürat devam ediyor. Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, 20-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Yeniçağa, Mengen, Göynük ve Dörtdivan 5. Olağan Kongreleri ile ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. Parti binasında düzenlenen toplantıya Yeniçağa İlçe Başkanı Uğur Şahin, Mengen İlçe Başkanı Muhammed Sargın, Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin ile çok sayıda il ve ilçe yönetim kurulu üyesi katıldı. Kongre sürecin hızla devam ettiğini belirten İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Bu kongreler partimiz için, Türkiye’nin geleceğine, istikrarına, kalkınmasına kaynak sağlayacak bir yapı oluşturmak için gayret ediyoruz. Biz inanıyoruz ki, bu kongrelerle yenilenecek olan yapılarımızla, kardeşlerimizle, ilçe başkanlarımızla, hem Bolu’ya hizmet noktasında, hem de ülkemize hizmet noktasında el birliği içinde üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. İnşallah da Bolu’nun, ülkemizin ve ilçelerimizin kalkınması için bütün ekibimizle birlikte gayret edeceğiz çalışacağız ve yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

  Hafta sonu gerçekleşen Gerede ve Merkez İlçe kongresini de değerlendiren Coşkunyürek, şöyle konuştu; “Geçtiğimiz hafta Gerede ilçemizin kongresini gerçekleştirdik. Kongremize Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Soylu Bey iştirak ettiler. Gerede’ye yakışır bir kongreyi gerçekleştirme imkanı yakaladık. Ardından merkez ilçemizi Pazar günü gerçekleştirdik. Bolu’nun en büyük salonunda bütün Bolu’da bize inanan gönül veren dava arkadaşlarımız gönüldaşlarımız ve üyelerimizle beraber Bolu merkeze yakışır bir kongreyi gerçekleştirdik. Ona da sayın bakanımız Cevdet Yılmaz Bey katıldı. Kongreler vesilesi ile ilimize gelen bakanlarımız ve değerli insanımızla Bolu’nun sorunlarını konuşma ve çözme imkanı yakalıyoruz. Bu da Bolu açısından bir artı olarak görüyoruz. Bizim kongrelerimiz bir kardeşlik birlik beraberlik ve şenlik havasında geçmektedir.”

  BÜLENT VELİOĞLU
  BOLU

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 9 gösterim
 • Toplam Seed: 48 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.473 gösterim
 • Viral Puan: 73,54