2.973 gösterim
55,06 viral puan

Kapadokya Çin ve Hong-Kong’ta tanıtıldı!

Nevşehir Valiliği, Kapadokya Turizm Hizmet Altyapı Birliği ve Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürlüğü işbirliğinde Çin’in Şanghay kenti ile Hong-Kong’ta Kapadokya tanıtım etkinlikleri düzenlendi.!
ihabotihabot 21.11.2014 saat 14:46
 1. Şanghay ve Hong Kong’ta düzenlenen Kapadokya tanıtım etkinliklerine Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ile birlikte Kapadokya bölgesindeki turizm sektör temsilcileri katıldı.

  Şanghay’da CITM Turizm fuarına katılan heyet ayrıca THY Şanghay Müdürlüğü ile THY Hong Kong Müdürlüğü tarafından tertiplenen “Let’s go to Cappadocia” isimli etkinliklere katılarak Kapadokya bölgesini tanıttı.
  Yetkililer, Şanghay ve Hong Kong’ta düzenlenen Kapadokya tanıtım etkinlikleri sonrasında Kapadokya’ya olan ilginin artacağına inandıklarını kaydetti.

  Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen bu tür tanıtım etkinliklerinin bölge için çok faydalı olduğunu düşünen turizm sektör temsilcileri, turizm tanıtımında kendilerine büyük destek veren Vali Mehmet Ceylan’a teşekkür etti.
  Vali Mehmet Ceylan ise, Çin ve Hong-Kong’ta gerçekleştirilen tanıtım etkinliklerinin oldukça faydalı geçtiğini ve her iki kentte de katıldıkları etkinliklerde büyük ilgi ile karşılaştıklarını söyledi. Ceylan daha önce Amerika, Hindistan Singapur, Malezya, Norveç İsveç ve Finlandiya’da buna benzer etkinlikler düzenlediklerini ve yapmış oldukları araştırma ve anket çalışmalarında yapılan etkinliklerin Kapadokya bölgesinde ve katılımcı işletmelere önemli ölçüde katkılar kazandırdığını gördüklerini ifade etti.

  Ceylan bu etkinlikleri düzenlemekteki makro hedeflerinin Kapadokya bölgesini daha geniş kitlelere tanıtmak, mikro hedeflerinin ise bölgedeki turizm sektör temsilcilerinin daha kuvvetli hale getirmek olduğunu belirtti.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 15 gösterim
 • Toplam Seed: 54 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.904 gösterim
 • Viral Puan: 55,06