29.658 gösterim
1,55 viral puan

Oyun Severlere En İyi 10 Oyun

ZeynepAltınok 21.02.2015 saat 11:55
 1. 10. Left 4 Dead 2

  Valve tarafından hazırlanan ve gelmiş geçmiş en iyi zombi oyunlarından birisi olarak kabul edilen Left 4 Dead 2 oyunununda şehrinizi zombiler basıyor ve siz de hayatta kalmak için 4 kişilik bir ekip halinde onlarla savaşıyorsunuz.
 2. 9. Hitman (Absolutıon)

  Hitman'ı anlatmaya kalkarsak akşama kadar anlatmak gerekir önerilen oyunlardan bir tanesi.
 3. 8. Pro Evolutıon Soccer (Pes) 2015

  Konami’nin ünlü futbol serisi Pro Evolution Soccer, 2014 sürümüyle çoğu oyuncu tarafından eleştirilse de, firma 2015 sürümünde kaybettiği oyuncuları geri kazanmayı hedefliyor. Yine Fox Engine’i kullanan yapım, daha iyi grafikler, fizikler ve tabii ki oynanış vaat ediyor.
 4. 7. Lucıus 2: The Prophecy

  Şeytanın oğlunu yönettiğimiz Lucius, devam oyunu ile aynı konseptle oyuncuların karşısına çıkıyor. Lucius II : The Prophecy, adındaki bu yapımda yine pek çok masum insanı akıl almaz yöntemlerle öldürecek, şeytanın isteklerini yerine getireceğiz. Lucius II : The Prophecy, ilk oyundaki olaylardan sonra akıl hastanesine yerleşen Lucius’un hikayesini anlatacak. Karakterimizle akıl hastanesi sakinlerini hem doğaüstü güçlerimizle hem de başka yöntemlerle öldüreceğiz. Belirtilen özellikler arasında Lucius’un doğaüstü güçlerini kişiselleştirebileceğimiz yer alıyor.
 5. 5. Assasin Creed Unity

  Assassin’s Creed® Unity, Paris şehrinin en karanlık dönemlerinden biri olan Fransız Devrimi’nde geçen bir aksiyon/macera oyunu. Bu sefer kendi kahramanınızı kontrol ediyorsunuz. Arno’nun teçhizatını hem görsel hem de mekanik olarak özelleştirerek karakterinizi sahiplenin. Assassin’s Creed Unity destansı tek oyunculu deneyime ek olarak belirli görevlerde en fazla üç arkadaşınızla çevrimiçi işbirliği modunda oynama imkânı sunarak bir rüyayı gerçekleştiriyor. Oyun boyunca, sürükleyici bir hikâye ve bugünün ışıklar şehrini tekrar yaratan nefes kesici bir oyun alanı eşliğinde Fransız tarihinin dönüm noktalarından birinde rol alın.
 6. 4. Outlast

  Günümüzde kendimizi bu akıl hastanesinin içerisinde buluyoruz ve korku dolu dakikalar bizleri bekliyor. İnsan düşünmeden edemiyor, Amnesia: Dark Descent gibi mükemmel bir korku oyununun ardından, Outlast ne kadar başarılı olacak? Hayatta kalmanın ne kadar önemli olduğunu, Outlast’ten öğreneceğiz gibi duruyor.
 7. 3. Far Cry 4

  Himalayalar’daki Kyrat ülkesinde gelenek ve vahşet hüküm sürmekte. Siz Ajay Ghale’siniz. Annenizin son dileğini yerine getirmek için Kyrat’a giderken kendinizi diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimine karşı başlatılan iç savaşın içinde buluyorsunuz. Her köşesi tehlike ve öngörülemezlikle dolubu uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfedin. Burada her kararınız önemli ve her saniye bir hikâye. Kyrat’a hoşgeldiniz.
 8. 2. Resident Evil 4

  1998 yılında raccoon şehri umbrella şirketinin yaptığı virüs deneyleri yüzünden büyük zarar görmüştür.Çok fazla can ve mal kaybı yaşanmıştır.Virüsün diğer şehirlere yayılmasını önlemek için umbrella şirketi raccoon şehrini nükleer bir füze ile yok etmiştir.Leon scott kennedy'nin şehirden kurtulan biri olduğu öğrenilince ABD ajanlığına alınmıştır.6 yıl sonra leon ABD başkanının kızı olan ashley grahamı kurtarmak için görevlendirilmiştir.Ashley bilinmeyen bir örgüt tarafından kaçırılmıştır.Leon görevi için ispanyada bulunan bir köye gider.Köye vardığında kendilerini aydınlanmış olanlar diye tanımlayan köylülerin saldırısıyla karşılaşır.
 9. 1. Gta 5

  Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin on beşinci oyunudur. Ve en çok 1. sırayı hak eden oyunlardan biridir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 42 gösterim
 • Twitter: 14 gösterim

 • Toplam Viral: 249 gösterim
 • Toplam Seed: 19.189 gösterim
 • Toplam Direkt: 10.220 gösterim
 • Viral Puan: 1,55