OHA
288.413 gösterim
5,99 viral puan

Günümüzde Yaşamakta Olan, Dünyanın En Ölümcül 8 Kadını

kelimenin tam anlamıyla "ölümcül"ler. Aralarında mafyalar, çete liderleri ve teröristler bulunmakta. Yanlarına yaklaşmamakta fayda var.
jakumetsu 16.03.2015 saat 11:12
 1. 1. Samanta Lewthwaite (Ak Dul)

  Nairobi katliamında ön saflarda yer alan isim. Aslen İngiliz, ancak kendisi daha sonra El-Şebab örgütüne katıldı. Mombasa'da bir bar saldırısının da faili. 100'den fazla kişi ellerinde can verdi.
 2. 2. Katherine Knight

  Avustralya'da ömür boyu hapis cezası almış ilk kadın Sevgilisi cinsel ilişki esnasında uyuduğu için onu önce öldürdü. Sonra cesedi parçalara ayırdı ve kaynattı. Etinden yemek yapıp adamın çocuklarına yedirdi.
 3. 3. Juana Barraza

  Kendisi profesyonel güreşçi. 11'den fazla kadını çıplak elleriyle öldürdü. Polisler uzun süre katilin erkek olduğunu düşündüler. Ancak, sonunda yakalandı ve 759 yıl ağır hapis cezası aldı.
 4. 4. Maria Licciardi

  En güçlü mafya liderlerinden biriydi. Birçok kadının seks kölesi olarak pazarlanmasını sağladı. Düşmanlarının öldürülmelerini emretti. Bir mafya savaşı başlattı ve 100 kişi çatışmalarda öldü. Bu sırada bazukayı kendisi kullanıyordu.
 5. 5. Beverley Allitt

  İngiltere'nin en nefret edilen seri katili. Bir hemşire olan katil 4 çocuğu zehirli iğneyle öldürdü. Üç tanesini de öldürmeye çalıştı. Onlara iyilik yaptığını açıkladı.
 6. 6. Fusako Sgigenobu

  Kendisi Japon bir terörist. 1974'te Fransız elçiliğine saldırdı. Ayrıca, suçları arasında cinayet ve uçak kaçırma da var.
 7. 7. Claudia Ochoa Felix

  Meksika'nın Kim Kardashian'ı olarak anılan çete lideri. Kendisi bir multimilyoner. Sayısız koruması var. 300 kişi bu hanım tarafından hunharca katledildi.
 8. 8. Fanette Umuraza

  kongo Devrim Ordusu'nun iki numaralı ismi. İşlenen her cinayette, tecavüzde ve işkencede onun parmağı var. Görüntüsüne de düşkün. Karşısında insanların boğazları kesilirken tırnaklarını törpülediği ve makyaj yaptığı biliniyor.
Kategoriler :

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 179.880 gösterim
 • Twitter: 653 gösterim

 • Toplam Viral: 181.653 gösterim
 • Toplam Seed: 48.188 gösterim
 • Toplam Direkt: 58.572 gösterim
 • Viral Puan: 5,99