23.836 gösterim
1,69 viral puan

Uyku Şekline Göre 6 Karakter Analizi

Uyku şekilleri insanların karakterleri hakkında bilgi veriyor. Peki, siz nasıl uyuyorsunuz ve uyku şeklinize göre karakteriniz bakın nasıl?
CigdemOzcn 13.12.2015 saat 00:39
 1. 1. Asker pozisyonu

  Sırtüstü uyku pozisyonu olup uyuyan kişinin kolları iki yanda konumlanır. Asker pozisyonunda uyuyan insanlar sessiz ve içine kapanık bir kişiliğe sahiptirler. Gerek kendileri gerekse yakınları için yüksek hayat standartları oluşturmaya çalışırlar.
 2. 2. Hasret çekme pozisyonu

  Bu uyku şekli de yana dönük bir pozisyondur ama diğerlerinden farkı iki kolun da öne doğru uzatılmış olmasıdır. Bu şekilde uyuyan insanlar genelde yeni şeylere açık olmakla birlikte bir o kadar şüpheci ve eleştireldirler. Karar almaları uzun sürer ama bir kere karar verdiler mi hiçbir şey onları caydıramaz.
 3. 3. Denizyıldızı pozisyonu

  Denizyıldızı pozisyonu: Sırtüstü ve kollar başın üstünde olan uyku pozisyonudur. Denizyıldızı şeklinde uyuyanlar iyi bir dinleyici olup dolayısıyla da güvenilir arkadaştırlar. Ayrıca başkalarına yardım etmekten hoşlanırlar ama ilgi odağı olmak hoşlarına gitmez.
 4. 4. Kütük pozisyonu

  Her iki kolun da aşağı doğru pozisyon aldığı yan uyuma şeklidir. Bu pozisyonda uyuyan insanlar dışa dönük ve uysaldırlar. En zayıf noktaları ise herkese çok kolay güvenmeleridir.
 5. 5. Serbest düşüş pozisyonu

  Midenin üzerinde, eller başın üstünde ve yastığın etrafında, başın da sağ ya da sol yana dönük yatış pozisyonu. Serbest uyku pozisyonunu tercih eden insanlar dışadönük ve atılgan olurlar. Her ne kadar küstah gözükseler de aslında kendilerine yöneltilen eleştirileri dikkate alırlar.
 6. 6. Cenin pozisyonu

  Yan tarafa bükülerek alınan uyku pozisyonudur. En yaygın görülen uyku pozisyonudur. Bu şekilde uyuyan insanlar dışa dönük bir imaj yaratsalar da içlerinde çok hassas ve utangaçtırlar. İnsanlara alışmaları biraz zaman alabilir ama alıştıktan sonra sıcakkanlı karakterlerini hemen ortaya çıkarırlar.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 22 gösterim
 • Twitter: 23 gösterim

 • Toplam Viral: 205 gösterim
 • Toplam Seed: 14.135 gösterim
 • Toplam Direkt: 9.496 gösterim
 • Viral Puan: 1,69