86.460 gösterim
1,61 viral puan

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği'nden Camiayı Şoke Eden Duyuru

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği yaptığı duyuruda derneğin adını kullanarak kongre üyelerinin aranıp Ali Koç'un düzenlediğin toplantıya çağrıldığını duyurdu. Elbette derneğin bundan haberi bile yok.

http://fbgder.org/index.p...r-detay&haber=748
CihanCanik 10.03.2018 saat 13:39
 1. İşte FBGDER'in yayınladığı duyuru metni:

  Sosyal Paylaşım sitesi Twitter'da paylaşılan, seviyesiz, çirkin ve tamamen yalan bir bilgiyi düzeltmek üzerine bu açıklamayı yapma gereği hissettik.Sosyal paylaşım sitesinde, bir Fenerbahçe Kongre Üyesi yaptığı paylaşımında, kendisinin telefonla arandığını, telefon ile arayan kişinin Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği adına aradığını ve Sayın Ali Koç'un bir toplantısına davet edildiğini ifade etmiştir.

  Bu bilginin tarafımıza iletilmesinin ardından yaptığımız araştırmalar neticesinde;İsmi bizde saklı bir hanımefendinin 05380841190 numaralı telefondan Fenerbahçe Kongre Üyelerini ( yine ismi bizde saklı olan bir turizmci adamının talimatıyla) arayıp, Sayın Ali Koç'un 19 Mart günü bir otelde yapacağı toplantıya Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği adına davette bulunduğunu tespit ettik.

  Öncelikle belirtmek isteriz ki, Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğinin bu organizasyonun içinde olması söz konusu değildir.Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği, seçim sürecinin ve kongremizin centilmencegeçmesi hususunda çok hassasiyet göstermekte ve özellikle çaba sarf etmektedir. Mevcut yaşanan süreçte, aday veya adaylarla ilgili yapılan ve tarafımızca hoş karşılanmayan, camiamıza yakışmadıgına inandığımız, çirkinliklere karşı olan tavrımız, duruşumuz hassasiyetimiz nettir, bundan sonra da böyle olmaya devam edecektir. Hal böyleyken Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği ismini kullanarak, farklı noktalara çekilecek davranışlarda bulunmak, algı kirliliği yaratmak, ve bizleri saçma sapan diyalogların içine çekmek, kimseye bir yarar sağlamayacağı gibi, yapılan bu akıl dışı hareket de camiamız üyelerine karşı yapılmış büyük bir saygısızlık ve aldatma girişimi olarak hafızalarda yer edecektir.

  Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği, bundan önce başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ı desteklemiştir ve kendisi aday olduğu taktirde desteklemeye devam kararı almış kongre üyelerinin yer aldığı bir dernektir. Dileğimiz, temennimiz ve çabamız; Seçim ve seçim sürecinin centilmenlikle veFenerbahçe camiasına yakışır olgunlukta geçmesi, bu tür çirkinlik ve sahtekarlıkların yaşanmaması, kazananın yalnızca Fenerbahçe olmasıdır.

  Kamuoyuna Duyurulur

  FENERBAHÇE GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ
 2. Yaşanan bu olay camia içerisinde de kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu

  Öncelikle, böyle bir çağrıdan başkan adayı Koç haberdar mı? Haberdarsa neden böyle bir şeye gerek duydu? Değilse neden açıklama yapmadı? B aramaları gerçekleştirip derneği de zan altında bırakanlar Ali Koç için mi çalışıyor? Taraftarlar bu soruların cevaplarını bekliyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 4 gösterim
 • Twitter: 194 gösterim

 • Toplam Viral: 9.257 gösterim
 • Toplam Seed: 53.702 gösterim
 • Toplam Direkt: 23.501 gösterim
 • Viral Puan: 1,61