5.216 gösterim
3,08 viral puan

Didem Soydan'ın Takipçilerine Verdiği Müthiş Ayarlar

Sosyal medyada takipçilerine verdiği inanılmaz ayarlarla adından söz ettiren manken Didem Soydan zaman zaman da sosyal medya hesabında paylaştığı cesur pozlarla haber başlığı olma özelliği taşıyor. Rakılı fotoğrafı, tost olmuşsun yorumları derken Didem Soydan'a bulaşıp da ayar yemeyen yok herhalde. İşte Soydan'ın takipçilerine verdiği müthiş ayarlar.
HaberSelf 20.05.2019 saat 15:37
 1. Takipçilerinin kendisine yönelik hakaret yada cinsel içerikli davaları ile köy okullarına kitap,kalem, bot, mont gibi ihtiyaçlar yollayan Didem Soydan, aleyhine atılan her paylaşım yada yoruma ilişkin mutlaka reply tuşuna basıp yardırıyor. Bu onlardan bir tanesi.
 2. Kendisinden telefonunu isteyen takipçisine herkes ayar vermesini beklerken Soydan büyük bir örnek olarak takipçisine yeni bir telefon hediye ediyor.
 3. Ancak durumu suistimal ederek, arabasından tutun da evine varana kadar isteyen takipçilerine ayar vermek elbette Didem Soydan'ın boynunun borcu.
 4. Bir dönem Can Bonomo ile aşk yaşayan ve uzun süren birlikteliklerinin ardından ilişkilerini noktalayan Didem Soydan biseksüel iddiaları ile karşı karşıya kaldığı dönemlerde aslında erkeklerden hoşlandığını çok da güzel ifade etmişti.
 5. Soydan'ın kendisi hakkında söyledikleri sosyal medyada uzun sürece konuşulmuş, kendisine "Reis" denilmesini istemişti. Didem Reis kendini baya t... biri olarak nitelendiriyor.
 6. Soydan'ın sosyal medyada yaptığı bu paylaşım sanırız en olaylı paylaşımdı. Yorumu sizlere bırakıyoruz.
 7. Videoda aslında bir şey yok, sadece duvara çizilmiş ve yazılmış olan Big Dick* dikkat çekiyor. Dobra kadın Didem Soydan kendisine "bu nedir" sorusu soran takipçisini adeta yerin dibine sokuyor.
 8. Didem Soydan, Twitter hesabından 'O esnada ben' notunu düştüğü bir fotoğraf paylaştı.Hal böyle olunca Didem Soydan'dan da yanıt gecikmedi.
 9. Ne kadar dili sert de olsa, herkese ayar verse de biz Didem Soydan'ı hem güzel de oldukça cesur buluyoruz. Var olsun.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 79 gösterim
 • Twitter: 46 gösterim

 • Toplam Viral: 172 gösterim
 • Toplam Seed: 1.691 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.353 gösterim
 • Viral Puan: 3,08