817 gösterim
6,14 viral puan

Her Kadının Telefonunda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar

Kadınların bakımları, detayları hiç bitmez. Her zaman her şeyi kusursuz yapmak isterler. Bunu yaparken de gündelik hayatlarında onlara yardımcı olabilecek, telefonlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalar ise bu listede. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutu olsun!
YeşimYılmaz 07.03.2019 saat 10:09
 1. ·Think Dirty

  Almak istediğiniz kozmetik ürünlerinin bütün içeriklerini görmek ister miydiniz?Bu uygulama tarama yoluyla kozmetik ürünün içeriğini gösteriyor bu sayede zararlı maddelerin yoğunluğunu ve azlığını görebiliyorsunuz.
 2. ·Beautiful Me

  Kendi fotoğrafınızı ekliyorsunuz ve uygulama sizin cilt tonunuzu analiz ederek size uygun saç makyaj ve bakım önerilerinde bulunuyor.
 3. ·Work Out For Women

  Spor salonuna gitmeden evde kolayca yapabileceğiniz egzersizlerden oluşuyor. Hem de bu egzersizler sadece kadınlara özel. Daha sağlıklı, daha güzel bir vücut için…
 4. ·Pepapp

  Regl ve ovülasyon günlerinin takibinin yanı sıra bu özel günlerde eğlenceli ve motive edici bildirimleriyle kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm verileri yedekleyip regl dönemlerinizle ilgili düzenli bilgiye sahip olabilirsiniz.
 5. ·SİM

  Çocuğunuz, eviniz, kendiniz için moda yaşam güzellik astroloji kişisel gelişim, dekorasyon, yemek tarifleri hakkında işinizi kolaylaştıracak her bilgi tek bir uygulamada toplanmış. Ayrıca “indirim Paylaş” özelliği sayesinde kadınlar nerde ne indirim varsa hepsini paylaşabiliyorlar.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 133 gösterim
 • Toplam Direkt: 677 gösterim
 • Viral Puan: 6,14